Gelin Kız Moda

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
174 31

Konak

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

1 hafta
Özel Dikim
Evlilik Atölyesi
100 5 105

Konak

Evlilik Atölyesi

4 hafta
Özel Dikim
İğne İplik Moda İzmir
24

Konak

İğne İplik Moda İzmir

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Tam 1982 yılında gelinlik sektörüne giriş yapmış olan kurucularımızdan Nurhan Erbahçeli, Türkiye’nin bir çok yükselen firmasında çalışmıştır. Ardından 2011 yılında oğlu Serdar Bahçeli ile kendi firmasını kurmuş, toptan ve parakende üretim ile kurumsal kimliğini en üst seviyeye taşımıştır. Müşterilerinden aldığı iyi referanslardan aldığı güçle büyüyen Gelin Kız Moda gerek seri imalatta gerekse de özel tasarım modelleriyle sektörde kendini güçlü bir firma olarak kabul ettirmiştir.

Fark yaratan hizmetlerimizle ve tasarımlarımızla diğer İzmir gelinlik firmalarından kolaylıkla ayrılıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve işimize duyduğumuz tutkuyla sizi hayallerinizdeki gelinliğe kavuşturmak için çalışıyoruz. İçinde kendinizi çok özel hissedeceğiniz, özgün tasarımlı ürünlerle hizmet veriyoruz. Yenilikçi bir bakış açısıyla kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz. Bunun için sektördeki son trendleri yakından takip ediyor, sadece en kaliteli kumaşlar ve dantellerle gelinliklerimizi hazırlıyoruz.

Hazır model gelinliklerimizde oldukça geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veriyoruz. Gelinliklerimizin her birinin tek bir dikişinden işlemesine kadar özenle çalışıyoruz. Bizi tercih eden her gelini mutlu edebilmek için her vücut tipine, her tarza, her düğün mekanına uygun gelinliklerle hizmet veriyoruz. Mağazamızda içinde kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz balo tipi kabarık gelinliklerden, vücudu saran sade tasarımlı balık model gelinliklere kadar her çeşit gelinliği bulabiliyorsunuz.

Mağazamızda birbirinden güzel gelinlik modellerimiz arasında size en uygun gelinliği bulma konusunda kararsızlığa düşerseniz, profesyonel ekibimizle size severek yardımcı oluyoruz. Gelinlik seçiminde vücut tipinizden, düğün mekanınıza kadar pek çok faktör etkilidir. Alanında uzman ekibimizle tüm bu faktörleri göz önünde bulundurarak size en uygun gelinliği bulup, mağazamızdan hayallerinizdeki gelinlikle ayrılmanızı sağlıyoruz.

Gelin Kız Moda olarak özel dikim gelinlik hizmeti de veriyoruz. Düğün mekanınızı, tarzınızı ve vücut yapınızı göz önünde bulundurarak sizin istekleriniz doğrultusunda gelinliğinizi hazırlıyoruz. Kaliteli ve düğün mekanınıza uygun kumaşlarla hazırlanan gelinliklerinizde, kusursuz bir el işçiliğiyle hizmet veriyoruz.

Siz de sonsuz mutluluğa hayallerinizdeki gelinliğin içinde “evet” demek isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi alabilir ve Gelin Kız Moda İzmir gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Nurhan & Serdar Erbahçeci

  • Adres: Necati Bey Blv. No:4 Akdeniz, Necati Bey Blv. No:4, 35210 Konak/İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!