Gelinlik İzmir

Gelin Kız Moda

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gelin Kız Moda Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

Gelin Kız Moda Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
3 hafta

Gelin Kız Moda Sıkça Sorulan Sorular

Gelin Kız Moda gelinlik fiyatları ne kadar?

Gelin Kız Moda gelinlik fiyatları 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Gelin Kız Moda gelinlik teslim süresi ne kadar?

Gelin Kız Moda gelinlik teslim süresi 3 hafta'dır.

Gelin Kız Moda kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Gelin Kız Moda 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Gelin Kız Moda aksesuar sağlıyor mu?

Gelin Kız Moda, duvak, gelin kesesi aksesuarlarını sağlamaktadır.

Gelin Kız Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Gelin Kız Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Gelin Kız Moda pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Gelin Kız Moda pazar günü hizmet veriyor.

Gelin Kız Moda Hakkında

Tam 1982 yılında gelinlik sektörüne giriş yapmış olan kurucularımızdan Nurhan Erbahçeli, Türkiye’nin bir çok yükselen firmasında çalışmıştır. Ardından 2011 yılında oğlu Serdar Bahçeli ile kendi firmasını kurmuş, toptan ve parakende üretim ile kurumsal kimliğini en üst seviyeye taşımıştır. Müşterilerinden aldığı iyi referanslardan aldığı güçle büyüyen Gelin Kız Moda gerek seri imalatta gerekse de özel tasarım modelleriyle sektörde kendini güçlü bir firma olarak kabul ettirmiştir.

Fark yaratan hizmetlerimizle ve tasarımlarımızla diğer İzmir gelinlik firmalarından kolaylıkla ayrılıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve işimize duyduğumuz tutkuyla sizi hayallerinizdeki gelinliğe kavuşturmak için çalışıyoruz. İçinde kendinizi çok özel hissedeceğiniz, özgün tasarımlı ürünlerle hizmet veriyoruz. Yenilikçi bir bakış açısıyla kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz. Bunun için sektördeki son trendleri yakından takip ediyor, sadece en kaliteli kumaşlar ve dantellerle gelinliklerimizi hazırlıyoruz.

Hazır model gelinliklerimizde oldukça geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veriyoruz. Gelinliklerimizin her birinin tek bir dikişinden işlemesine kadar özenle çalışıyoruz. Bizi tercih eden her gelini mutlu edebilmek için her vücut tipine, her tarza, her düğün mekanına uygun gelinliklerle hizmet veriyoruz. Mağazamızda içinde kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz balo tipi kabarık gelinliklerden, vücudu saran sade tasarımlı balık model gelinliklere kadar her çeşit gelinliği bulabiliyorsunuz.

Mağazamızda birbirinden güzel gelinlik modellerimiz arasında size en uygun gelinliği bulma konusunda kararsızlığa düşerseniz, profesyonel ekibimizle size severek yardımcı oluyoruz. Gelinlik seçiminde vücut tipinizden, düğün mekanınıza kadar pek çok faktör etkilidir. Alanında uzman ekibimizle tüm bu faktörleri göz önünde bulundurarak size en uygun gelinliği bulup, mağazamızdan hayallerinizdeki gelinlikle ayrılmanızı sağlıyoruz.

Gelin Kız Moda olarak özel dikim gelinlik hizmeti de veriyoruz. Düğün mekanınızı, tarzınızı ve vücut yapınızı göz önünde bulundurarak sizin istekleriniz doğrultusunda gelinliğinizi hazırlıyoruz. Kaliteli ve düğün mekanınıza uygun kumaşlarla hazırlanan gelinliklerinizde, kusursuz bir el işçiliğiyle hizmet veriyoruz.

Siz de sonsuz mutluluğa hayallerinizdeki gelinliğin içinde “evet” demek isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi alabilir ve Gelin Kız Moda İzmir gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Necati Bey Blv. No:4 Akdeniz, Necati Bey Blv. No:4, 35210 Konak/İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.