ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat Teklifi doğrudan firmaya gönderilir. Akay sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


DÜĞÜN HİKAYELERİ

Bu firmayı tercih eden çiftlerin düğün hikayeleri

Canlı Yayında Gelen Evlilik Teklifi: Şule ve Kerem Canlı Yayında Gelen Evlilik Teklifi: Şule ve Kerem Okul Sıralarından Nikah Masasına: Türkü & Serdar Okul Sıralarından Nikah Masasına: Türkü & Serdar Romantik Komedi Filmlerini Aratmayan Bir Aşk: Merve & Onur Romantik Komedi Filmlerini Aratmayan Bir Aşk: Merve & Onur Londra’yı İstanbul’a Getiren Aşk: Nuray & Ayhan Londra’yı İstanbul’a Getiren Aşk: Nuray & Ayhan

FİRMA DETAYLARI

Hakkında

1970 yılında Rafet AKAY tarafından temelleri atılan AKAY, 30 yılı aşan yolculuğunda, gelişimin ve değişimin hep bir adım önünde giderek, Türkiye’de gerçekleştirdiği ilklerle gelinlik sektörünün en büyük ve en başarılı markasıdır.
AKAY kardeşler tarafından 1990 yılından itibaren tamamıyla gelinlik tasarım, üretim ve satışına odaklanarak, güler yüzlü, dinamik ve profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir. 60 kişilik üretim ve satış kadrosu ile karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu, katılımın ve çeşitliliğin değer gördüğü bir topluluk olma hedefini benimseyerek hareket etmektedir. Kadrosunun nitelikli ve eğitimli çalışanlardan olmasına, çalışanlarının sürekli gelişimine ve motivasyonlarını yüksek tutmaya daima önem vermektedir.
Gerçekleştirdiği faaliyetlerde, uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını güden AKAY, Türkiye’de yakaladığı başarıyı dünya platformunda da yakalama hedefi ile ilerlemektedir.
Gün geçtikçe gelişen teknolojiye rağmen bugün bile prensiplerinden ödün vermeden geleneksel olarak el işçiliğinin ön plana çıktığı “Couture” imalat tarzının son temsilcilerinden biridir. Koleksiyonlarında kullanılan kumaş ve malzemelerin kalitesine önem vererek, yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren butiklerinde kişiye özel dikim hizmeti ile hayalleri gerçeğe döndürmeyi amaçlamaktadır.
.

İLETİŞİM

Adres Kuyumcukent Wedding World Avm Basın Ekspres Yolu 29 Ekim Caddesi No: 1 Kat: – 1 Çobançeşme – Bahçelievler / İstanbul <br/>Bağdat Caddesi Şerafettin Sokak No: 20/1 Hüseyin Paşa Köşkü Erenköy / İstanbul <br/>Bağdat Caddesi No: 327 Daire: 4 Erenköy / İstanbul <br/>Vali Konağı Caddesi No: 12/1 Nişantaşı / İstanbul <br/>Weseler Str.18 47169 Duisburg / ALMANYA <br/>ANISH BRIDAL ZEFİR BAR YOLU NO:37 METEHAN-KERMİYA LEFKOŞE<br/>
Akay ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Akay hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap
23 kategori ve 27 şehirde düğününle ilgili
aradığın her şey burada.