Ücretsiz Randevu Al
 • E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
RANDEVU AL

Mesajınız doğrudan firmaya gönderilir. Akay sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

FİRMA DETAYLARI

HAKKINDA

1970 yılında Rafet AKAY tarafından temelleri atılan AKAY, 30 yılı aşan yolculuğunda, gelişimin ve değişimin hep bir adım önünde giderek, Türkiye’de gerçekleştirdiği ilklerle gelinlik sektörünün en büyük ve en başarılı markasıdır.
AKAY kardeşler tarafından 1990 yılından itibaren tamamıyla gelinlik tasarım, üretim ve satışına odaklanarak, güler yüzlü, dinamik ve profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir. 60 kişilik üretim ve satış kadrosu ile karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu, katılımın ve çeşitliliğin değer gördüğü bir topluluk olma hedefini benimseyerek hareket etmektedir. Kadrosunun nitelikli ve eğitimli çalışanlardan olmasına, çalışanlarının sürekli gelişimine ve motivasyonlarını yüksek tutmaya daima önem vermektedir.
Gerçekleştirdiği faaliyetlerde, uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını güden AKAY, Türkiye’de yakaladığı başarıyı dünya platformunda da yakalama hedefi ile ilerlemektedir.
Gün geçtikçe gelişen teknolojiye rağmen bugün bile prensiplerinden ödün vermeden geleneksel olarak el işçiliğinin ön plana çıktığı “Couture” imalat tarzının son temsilcilerinden biridir. Koleksiyonlarında kullanılan kumaş ve malzemelerin kalitesine önem vererek, yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren butiklerinde kişiye özel dikim hizmeti ile hayalleri gerçeğe döndürmeyi amaçlamaktadır.

İLETİŞİM

 • Adres
 • Kuyumcukent Wedding World Avm Basın Ekspres Yolu 29 Ekim Caddesi No: 1 Kat: – 1 Çobançeşme – Bahçelievler / İstanbul
  Bağdat Caddesi Şerafettin Sokak No: 20/1 Hüseyin Paşa Köşkü Erenköy / İstanbul
  Bağdat Caddesi No: 327 Daire: 4 Erenköy / İstanbul
  Vali Konağı Caddesi No: 12/1 Nişantaşı / İstanbul
  Weseler Str.18 47169 Duisburg / ALMANYA
  ANISH BRIDAL ZEFİR BAR YOLU NO:37 METEHAN-KERMİYA LEFKOŞE
Akay ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli
Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Akay hakkında yorumlarını paylaş.
YORUM YAP

Kiminle iletişime geçmek istiyorsun?