His Modaevi

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

His Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000 TL-5.000 TL

His Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

His Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

His Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

His Modaevi Hakkında

Hayatınızın en güzel anlarını, tam da hayalini kurduğunuz bir görünümle yaşamak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Çünkü biz His Moda Evi Gebze olarak, hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmek ve sizi mutlu etmek için buradayız. Uzun yıllardır bu sektörde yer alıyoruz ve bu süreç içerisinde çok başarılı işlere imza attığımızı da rahatlıkla söyleyebiliriz. Tabii bu başarımızı kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımıza ve profesyonel ekibimize bağlıyoruz. Bizden memnun olarak ayrılan gelin adaylarımızın olumlu geri dönüşleri işimizi daha da severek yapmamızı sağlıyor. Peki sıradaki şanslı gelin adayımız neden siz olmayasınız?

Düğün gününüzün sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyor, vücut tipinize en uygun modeli seçmeniz için elimizdeki tüm imkanları seferber ediyoruz. Seçim sürecinizde vücut özellikleriniz dışında düğün mekanınızın özelliklerini, saç ve makyaj modelinizi ve özel isteklerinizi de dikkate alıyoruz.

Birbirinden farklı hazır model gelinlikleri modaevimizde bulabiliyorsunuz. Ama sizin hayaliniz kendinize özel bir gelinlik diktirmekse; bu istediğinizi de memnuniyetle yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz. Gelinliğinizi teslim süremiz hakkında bilgi vermemiz gerekirse; hazır modelleri tercih edeceksiniz, bir tadilat işlemi gerektirmeyen durumlarda gelinliğinizi hemen teslim edebiliyoruz. Özel dikim hizmetimizden yararlanacaksınız da 2-3 provadan sonra gelinliğinizi teslim alabilirsiniz.

His Moda Evi’nden gelinlik başta olmak nişanlık, bindallı, el çiçeği ve aksesuar gibi ihtiyaçlarınızı da karşılayabiliyorsunuz. Kısacası tek bir adresten tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanıza olanak sağlıyoruz. Böylece başka firma ararken zaman kaybı da yaşamamış oluyorsunuz.

Kendinizi bir prenses gibi hissetmenize olanak sağlayacak hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değil. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve bütçenize dost olacak Gebze gelinlik fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz Randevu Al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  bdurrahmangazi Mah. Yeşil Cad. İpekyolu Sok. No:3 D:2 Sultanbeyli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.