Nüans Moda

Nüans Moda

Gelinlik

Kategori

Diğer, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Hayallerindeki Gelinliği Birlikte Bulalım!

Bütçeni ve nasıl bir gelinlik istediğini söyle, ücretsiz düğün danışmanlarımız uygun 5 gelinlikçiyle seni iletişime geçirsin!


Hakkında

İstanbul Nüans Moda sevgi, saygı ve deneyimi başarı ile buluşturarak, sizlere en iyiyi sunma tutkusu ile bugünlere gelmiştir. Kaliteden ödün vermeyen anlayışımız, deşişmeyen prensiplerimiz ve uzman kadromuz ile
İstanbul Nüans Moda her zaman kendini aşma çabası içindedir. Türk insanına kaliteyi sunmayı hedef alarak yeni markamız Ardillo ile çeşitliliğini arttırmıştır. Avrupa pazarında yer almış, sektörün dünya liderleri arasına katılmıştır. Her...
AYRINTILARI OKU 

İletişim

Fatma Tuncel

  • Adres: Zeytinlik Mah. Ebu Ziya Cad. Şehit Nusret Sk. Kardeşler Apt. No:1 D:1 Bakırköy


Yorumlar (2)

SE

SEDA

Düğün Tarihi: 13.08.2015

yaklaşık 3 4 provada gelinliğim tamamlandı. ve içime sinen bir gelinlik oldu lokasyon olarak evime yakın bir firma. Benimlede yeteri kadar ilgilendiklerini düşünüyorum. teşekkürler tavsiye ederim.


öz

özlem

Düğün Tarihi: 02.08.2015

4 prova yaptık.1 buçuk ay içerisinde bana gelinliğimi tam istediğim gibi teslim ettiler.Bana yaklaşımları gayet iyiydi.Zaten çok kaliteli bir moda evi.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Tam istediğim gibi bir gelinlik oldu.


YORUM EKLE
Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.