Nişantaşı Gelinlikçileri - Nişantaşı Gelinlik Firmaları | Düğün.com

Nişantaşı'ndaki tüm gelinlikçiler burada!

%25 indirim
Bridelymade
62
Bridelymade

15 yorum

Şişli

 • 6. yıl
 • Bridelymade olarak gelinlerin güzelliklerini zarif bir gelinlikle taçlandırmak amacıyla kurulduk. Hem atölyemiz hem de mağazamız Nişantaşı Valikonağı’nda bulunuyor. Mağazamızda, içinde rafine...

  Min. Fiyat
  15.000-25.000 TL
  Teslim Süresi
  2 hafta

  Diğer Firmalar

  Sayfa 1 / 1
  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Nişantaşı Gelinlikçileri ve Hizmetleri

  İstanbul’da gelinlik alışverişine çıkıyorsanız rotanı mutlaka çevirmeniz gereken bölgeler arasında Şişli ilçesinde bulunan Nişantaşı geliyor. Nişantaşı gelinlik firmaları açısından oldukça zengin bir bölge… Buradaki firmaların ürün ve hizmet seçeneklerini de kısaca anlatalım:

  Nişantaşı gelinlik butikleri her vücut tipinde ve tarzda gelin adaylarına hitap eden ürün seçenekleri sunuyor. Kabarık, sade, büyük beden, tesettür… Her tür gelinlik modeline bölgedeki gelinlikçileri ziyaret ederken denk gelebilirsiniz.

  Satılık gelinlik modellerinde iki üretim seçeneği bulunuyor: Hazır modeller ve özel dikim. Nişantaşı gelinlik modaevlerinin içinde birbirinden şık hazır gelinliklerine göz atabilir, firmanın ürün seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Eğer hayalinizde bir tasarım ya da araştırma yaparken denk gelip nereden alacağınızı bulamadığınız bir model varsa, Nişantaşı gelinlik butiklerinde özel olarak diktirebilirsiniz. Bunun için özel dikim hizmeti veren firmalarla görüşmenizde fayda var.

  İstanbul gelinlikçilerinde bulabileceğiniz ürün seçenekleri gelinliklerle sınırlı değil. Görünümünüzü tamamlayacak gelin buketi, taç, toka, ayakkabı, eldiven, bolero gibi aksesuarları da bu firmalardan bulabilir, farklı seçenekler arasından size en uygun olanını satın alabilirsiniz.

  Gelinliğinizi satın almak zorunda değilsiniz. Eğer daha hesaplı bir seçenek arıyorsanız ya da gelinliğinizi uzun yıllar saklamak istemiyorsanız kiralık gelinlik seçeneklerini de düşünebilirsiniz. Nişantaşı kiralık gelinlik hizmeti veren firmaları da bulabileceğiniz bir bölge. Firmaların kiralanabilir hazır gelinlik modelleri arasından seçim yapabileceğiniz gibi bölgedeki bazı firmaların, özel dikim gelinlikleri de kirama imkanı sunduğunu belirtelim.

  Nişantaşı gelinlik firmalarında teslim tarihinizi de dilediğiniz gibi ayarlayabilme imkanınız bulunuyor. Düğün tarihinize göre gelinliğinizi teslim almak istediğiniz tarihi firmanıza belirttiğinizde, deneyimli firmalar, provaları buna göre ayarlıyor ve dilediğiniz tarihe gelinliğinizi yetiştirecek şekilde planlama yapıyorlar.

  Gelinliğiniz erkenden hazır olsa da nerede muhafaza edeceğiniz konusunda endişeleriniz olabilir. Bu noktada bazı firmaların, gelinliğinizi istediğiniz tarihe kadar sizin için saklayabildiğiniz de belirtelim.

  Nişantaşı Gelinlik Mağazaları Nerede Bulunur?

  Nişantaşı bölgesinde gelinlik firmaların sıklıkla bulunduğu adreslere de değinelim. Özellikle Halaskargazi, Teşvikiye, Meşrutiyet mahallelerini mutlaka alışveriş rotanıza eklemelisiniz. Bu civarda Rumeli ve Vali Konağı caddeleri üzerinde birçok gelinlik firmasının gelin adaylarını en özel günlerine hazırlamak üzere beklediklerini de eklemeden vurgulayalım.

  Nişantaşı Gelinlik Modelleri

  Nişantaşı gelinlik modaevleri her tarza ve vücut tipine uygun gelinlik modellerine koleksiyonları arasında yer veriyor. Bölgedeki gelinlikçilerde öne çıkan modellerin ise tüllü, aplikeli ve işlemeli tasarımlar olduğunu da belirtelim. Semtteki gelinlik firmalarında A kesim, düz kesim ve balık gelinlik modellerine de sıkça denk gelmen mümkün.

  Nişantaşı gelinlik modaevlerinin birçoğunda büyük beden gelinler için de tasarımlar bulunuyor. Bazı markalar ürün seçenekleri arasında özel olarak büyük beden koleksiyonlarına yer verirken birçok marka da büyük beden gelinler için özel dikim hizmeti veriyor.

  Nişantaşı Gelinlik Fiyatları

  Özellikle İstanbul’da gelinlik fiyatları, gelinliğinin nereden alındığına göre de değişiyor. Gelinliğinizi aldığınız mağazanın bulunduğu semt, gelinlik fiyatlarına da doğrudan etki ediyor.

  Firmaların hizmet verdiği semtin yanı sıra kaliteli malzemelerin, işçiliğin ve marka değerinin de fiyatlara etki ettiğini bu nedenle birçok gelinlik firmasının faaliyet gösterdiği Nişantaşı’nda gelinlik fiyatlarının İstanbul ortalamasına göre daha yüksek olduğunu söylemek mümkün.

  Nişantaşı’nda gelinlik alışverişi yapacak gelinlerin bilmesi gerekenlere yer verdik. Sırada bölgede faaliyet gösteren firmaların ürün seçenekleri arasından size uygun modeli bulmak var. Bunun için bulunduğunuz sayfada, semtte hizmet veren firmalara göz atabilirsiniz. Modaevlerini size uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, ilginizi çeken firmalarla iletişime geçerek bilgi ve randevu alabilirsiniz.

  Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları