Elif & Şimal Fashion Art

E-posta Gönder

 • Şişli, İstanbul.

Elif & Şimal Fashion Art Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Elif & Şimal Fashion Art Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Elif & Şimal Fashion Art Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Elif & Şimal Fashion Art Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Elif & Şimal Fashion Art Hakkında

Modayla ilgilenmeyi ve trendleri yakından takip etmeyi seven bir ikili olduğumuz için yılların bize kazandırdığı tecrübeleri ve hayalleri Elif & Şimal Fashion Art ismini verdiğimiz modaevinde birbirinden güzel koleksiyonlarla karşınıza çıkıyoruz.

Almış olduğumuz eğitimler ve geçmiş iş deneyimlerimizin yönlendirmesiyle sizi en iyi yansıtacak modelleri mağazamızda bulundurmaya gayret ediyoruz. Özel dikim hizmet sunarak farklı koleksiyonlarda da hazır modellerimizle karşınıza çıkıyoruz. Gelinlik, abiye, kına elbiseleri gibi özel günlerinizde size eşlik etmekten daima mutluluk duyuyoruz.

Gelinlik tercihiniz öncesi sizi İstanbul’da bulunan stüdyomuzda güler yüzlü bir şekilde ağırlıyoruz. Önce nasıl bir tarzınız olduğunu, düğün konseptinizi ve hayalini kurduğunuz gelinliğin ne tür detaylarla süslü olduğunu öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da bazı örnekler göstererek hizmet kalitemiz hakkında detaylı bilgi edinmenizi sağlıyoruz.

Gelinlik seçiminin sadece model kararından çok farklı içeriklere sahip olduğunu eminiz biliyorsunuz. Örneğin kışın düğün yapacaksanız kullanacağınız gelinlik kumaşıyla yaz düğünlerinde kullanılan kumaşlar aynı olmuyor. Düğün mekanınız eğer açık hava atmosferine sahipse daha uçuşan, ince askılı ya da askısız stiller ön plana çıkarken balo salonu düğünlerinde kayık yakalar, kalın askılar ya da dantel uzun kollar kullanılıyor.

Biz de Elif Şimal Gelinlik mağazası içerisinde daima kaliteli kumaşlar kullanmaya ve el işçiliğiyle göz kamaştırmaya özen gösteriyoruz. Vücut ölçülerinizi alarak size uygun gelinliği 1 ile 3 prova içerisinde hazırlıyoruz. İçerisinde hem kendinizi rahat hissedeceğiniz hem de prenses gibi görüneceğiniz bir gelinlikle sizi modaevimizden uğurluyoruz.

Siz de İstanbul gelinlik firmaları arasında bulunan mağazamızı ziyaret etmek ve bizimle tanışmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz. Hayatınızın en özel günlerinde üzerinizde bizim imzamızı taşıyan bir gelinlikle ışıldamanızı arzuluyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Harbiye Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, Isparta Palas Apartmanı, no:19 daire:5 İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.