Erbay Ekinci Haute Couture

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Şişli, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3000 TL-5000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Nermin Saraylı Couture
108 18

Şişli

Nermin Saraylı Couture

3 hafta
Özel Dikim
Vipgelinlik
223 5 9

Şişli

Vipgelinlik

3 hafta
Hazır Model
Gülnaz Yıldırım Gelinlik
25 4

Bağcılar

Gülnaz Yıldırım Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayal ettiğiniz gelinlik bir yerlerde sizi beklemiyor, doğru insanlar bulup doğru yerlerde o gelinliği deyim yerindeyse yaratacak kişilere ulaşmalısınız. Böyle bahsedince zor görünmüş olabilir ancak sizi temin ederiz ki zor değil, hele de şu an bu metni okuyup bizimle tanıştığınıza göre. Yani birazdan tanışacaksınız, size kendimizden ve neler sunabileceğimizden bahsettiğimiz bölümler için metnimizin devamını okuyabilirsiniz.

Erbay Ekinci Haute Couture olarak sayamayacağımız yıl kadar süredir moda sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Başta kurucu tasarımcımız Erbay Ekinci olmak üzere atölyemizde görev alan birbirinden yetenekli modacılar, stilistler, tasarımcılar ve terzilerle birlikte çalışıyoruz. Dünya modasını takip ediyor ve hem Türkiye hem de dünyadaki modaya dair olup bitenlerden, yeni ortaya çıkan trendlerden kısa sürede haberdar oluyoruz. Bunları kendimize uyarlıyor, tarzımızla harmanlayarak ortaya çok daha iyi işler çıkarıyoruz.

Her yıl Erbay Ekinci imzalı muhteşem kreasyonlar hazırlıyoruz ve bunları en iyi defile şovlarında ünlü mankenlerle sergileme şansı buluyoruz. Herkesçe tanınan ve sevilen ünlü isimlerin sahne şovu veya etkinliklerde giyecekleri elbiseler de tasarlıyoruz. Buna rağmen modaevimizde yapmaktan en büyük keyif aldığımız işlerden bir tanesi kesinlikle gelinlikler tasarlayıp hayalleri gerçekleştirmek ve modern prenseslerimizi yaratmak. Ayrıca düğünler haricinde söz ve nişan merasimleri, nikah törenleri, after partiler, kına geceleri ve benzeri özel günler için de kostümler üretebiliyoruz.

Mağazamızda her yıl yenilediğimiz kreasyonlarımızdaki hazır modeller bulunuyor ve gelin adaylarımız gelip bunları deneyerek seçimlerini yapabiliyorlar. Ancak yoğunluklu olarak haute couture yani kişiye özel dikim çalışıyoruz. Gelinimizin vücut ölçüleri ve tipine göre dilediği kesimde tarzına ve düğün konseptine uyan tasarımlar yapıyoruz.

İşinizi şansa bırakmamak için Nişantaşı gelinlik modaevleri arasında Erbay Ekinci Haute Couture olarak bizi tercih ediyorsanız yandaki formu doldurarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Erbay Ekinci

  • Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Nakiye Elgün Sk. No 14 D:aire 1, 34363 Şişli/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!