Erbay Ekinci Haute Couture

E-posta Gönder

 • Şişli, İstanbul.

Erbay Ekinci Haute Couture Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Erbay Ekinci Haute Couture Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Erbay Ekinci Haute Couture Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Erbay Ekinci Haute Couture Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Erbay Ekinci Haute Couture Hakkında

Hayal ettiğiniz gelinlik bir yerlerde sizi beklemiyor, doğru insanlar bulup doğru yerlerde o gelinliği deyim yerindeyse yaratacak kişilere ulaşmalısınız. Böyle bahsedince zor görünmüş olabilir ancak sizi temin ederiz ki zor değil, hele de şu an bu metni okuyup bizimle tanıştığınıza göre. Yani birazdan tanışacaksınız, size kendimizden ve neler sunabileceğimizden bahsettiğimiz bölümler için metnimizin devamını okuyabilirsiniz.

Erbay Ekinci Haute Couture olarak sayamayacağımız yıl kadar süredir moda sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Başta kurucu tasarımcımız Erbay Ekinci olmak üzere atölyemizde görev alan birbirinden yetenekli modacılar, stilistler, tasarımcılar ve terzilerle birlikte çalışıyoruz. Dünya modasını takip ediyor ve hem Türkiye hem de dünyadaki modaya dair olup bitenlerden, yeni ortaya çıkan trendlerden kısa sürede haberdar oluyoruz. Bunları kendimize uyarlıyor, tarzımızla harmanlayarak ortaya çok daha iyi işler çıkarıyoruz.

Her yıl Erbay Ekinci imzalı muhteşem kreasyonlar hazırlıyoruz ve bunları en iyi defile şovlarında ünlü mankenlerle sergileme şansı buluyoruz. Herkesçe tanınan ve sevilen ünlü isimlerin sahne şovu veya etkinliklerde giyecekleri elbiseler de tasarlıyoruz. Buna rağmen modaevimizde yapmaktan en büyük keyif aldığımız işlerden bir tanesi kesinlikle gelinlikler tasarlayıp hayalleri gerçekleştirmek ve modern prenseslerimizi yaratmak. Ayrıca düğünler haricinde söz ve nişan merasimleri, nikah törenleri, after partiler, kına geceleri ve benzeri özel günler için de kostümler üretebiliyoruz.

Mağazamızda her yıl yenilediğimiz kreasyonlarımızdaki hazır modeller bulunuyor ve gelin adaylarımız gelip bunları deneyerek seçimlerini yapabiliyorlar. Ancak yoğunluklu olarak haute couture yani kişiye özel dikim çalışıyoruz. Gelinimizin vücut ölçüleri ve tipine göre dilediği kesimde tarzına ve düğün konseptine uyan tasarımlar yapıyoruz.

İşinizi şansa bırakmamak için Nişantaşı gelinlik modaevleri arasında Erbay Ekinci Haute Couture olarak bizi tercih ediyorsanız yandaki formu doldurarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mahallesi, Nakiye Elgün Sk. No 14 D:aire 1, 34363 Şişli/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.