1.500-3.000 TL
1.500-3.000 TL
1.500 TL'den az
1.500-3.000 TL
1.500 TL'den az
1.500 TL'den az
5.000-7.500 TL
1.500-3.000 TL
1.500 TL'den az
1.500 TL'den az
1.500 TL'den az
3.000-5.000 TL
5.000-7.500 TL
5.000-7.500 TL
5.000-7.500 TL
3.000-5.000 TL
3.000-5.000 TL
3.000-5.000 TL
1.500 TL'den az
1.500 TL'den az
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Mezitli Kuaförleri ve Hizmetleri

Mezitli kuaförleri, gelin adaylarının hazırlık sürecinin sorunsuz geçmesi için özel karşılama ekipleriyle hizmet veriyor. Bütün ihtiyaçlarınızın eksiksiz bir şekilde karşılanması için kapsamlı gelin paketleri de sunuyorlar. Saç ve makyaj hizmetleri yanı sıra; manikür, pedikür gibi diğer hizmetleri de paketlerine dahil ederek size özel gelin odalarında hazırlanma imkanı sunuyorlar.

Mersin Mezitli en iyi kuaförleri size kaliteli bir hizmet sunarak saçınızda uygulamak istediğiniz bütün değişiklikleri gerçekleştirebiliyor. En son trend düz ve katlı kesimler hakkında bilgi sahibi olan kuaförler, size en çok yakışacak olan modeli belirleyebiliyor. Saçınızda değişiklikler yaparak hem daha sağlıklı görünmesini sağlayabilir hem de farklı bir tarz yaratabilirsiniz.

Mezitli kuaförleri, hijyen standartlarına uygun çalışma politikaları sayesinde oldukça tercih ediliyor. Her müşteriye özel olarak sterilize edilen malzemelerle müşterilerin sağlığına önem veriliyor. Bunun yanında; düzleştirici, maşa ve fön makinelerinin saça daha az zarar vermesi için en kaliteli ve son teknoloji markalar tercih ediliyor. Kuaförler size en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyor.

Mezitli Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Mezitli güzellik salonlarının fiyatları, talep ve arz dengesine göre değişiyor. Özellikle düğün, nişan ve kına gibi özel günlerde saç-makyaj hizmeti için talep de artıyor. Bu durumda fiyatlar artsa da Mezitli kuaförlerinin birçoğu gelinlere özel düğün paketleri ile daha uygun fiyatlı bir hizmet sunabiliyor. Bazı paketlerde saç-makyaj dışında da hizmetler olabiliyor.

Mezitli kuaför fiyatları her semtte farklılık gösteriyor. Her bütçeye hitap eden kuaförler hem uygun hem de ortalama fiyatlar sunuyor. Davutlutepe semti Mezitli’deki en geniş fiyat skalasına sahip kuaförlerin bulunduğu yerlerden biri. Yenimahalle ve Atatürk semtlerinde ise oldukça uygun fiyatlı kuaförlerle karşılaşabilirsiniz. Daha çok seçeneğinizin olacağı bir semt arıyorsanız, Merkez’de bütçe dostu kuaförler bulunuyor.

Mezitli’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Mersin Mezitli kuaför salonlarını tercih ederken özel günlerinizde talep edeceğiniz hizmetleri karşılamasına dikkat edebilirsiniz. Saç kesimi ve renklendirme işlemleri dışında farklı hizmetlere sahip olanları kuaförleri inceleyebilirsiniz. Manikür-pedikür, cilt bakımı, tırnak tasarımı, kaş-kirpik bakımı ve epilasyon gibi farklı hizmetlere sahip kuaförler her türlü ihtiyacınızı karşılamaya yönelik işlemler yapabiliyor.

Deneyimli ve profesyonel pek çok kuaför Mezitli’de bulunuyor. Tercih edeceğiniz kuaförün tecrübeli bir ekiple çalışması sizin isteklerinizin daha iyi karşılanmasını ve size uygun öneriler sunmasını sağlıyor. Bunun yanında düğünlere özel sundukları paketleri de inceleyerek bu özel gününüzde ihtiyaçlarınıza uygun hizmetleri aldığınızdan emin olabilirsiniz. Ek olarak talep edebileceğiniz hizmetlere de göz atabilirsiniz.

Mezitli Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Mezitli Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Mezitli gelin saçı fiyatları çalışmayı tercih ettiğiniz kuaförün deneyimine göre değişiklik gösterebiliyor. Saç tasarımı konusunda uzman stilistler hem verdikleri tavsiyelerle hem de kullandıkları tekniklerle oldukça tercih ediliyor. Talebin fazla olması ve stilistlerin profesyonelliği ise fiyatları arttırabiliyor. Ayrıca kullanılan saç spreyi, şampuan ve jöle gibi malzemelerin kalitesine göre de ödeyeceğiniz rakam belirleniyor.

Mezitli gelin başı için ayırmanız gereken bütçe istediğiniz modele göre değişebiliyor. Kuaförler sadece saç tasarımı ve aksesuarlı modelleri ayrı olarak fiyatlandırıyor. Özellikle duvak ve taç talep ediyorsanız, ödeyeceğiniz fiyatta artış olabiliyor. Modelin yapımının uzun sürmesi ve kullanılan tel toka gibi malzemelerin fazla olması fiyatları arttıran noktalar arasında yer alıyor.

Mezitli Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Mezitli gelin makyajı için ödeyeceğiniz fiyat, makyaj öncesinde uygulanan bakımlara göre değişebiliyor. Gelinler düğün öncesinde ciltlerinin daha güzel görünmesi için cilt bakımı talebinde bulunabiliyor. Peeling, nemlendirme ve onarma gibi bakım hizmetlerinden ihtiyacınız olan belirleniyor ve uygulama yapılıyor. Uygulanan bakımlara göre makyajın fiyatına ek olarak bir ücret ödemeniz gerekebiliyor.

Makyajın türü ve uygulama yöntemleri ödeyeceğiniz fiyatı etkileyebiliyor. Gelin paketlerinde yer alan standart makyaj için daha yoğun kapatıcının kullanıldığı porselen makyaja göre daha uygun fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Kullanılan ürünün markası ve miktarına göre toplam rakam değişiklik gösteriyor. Ayrıca çalışacağınız makyaj artistinin üst düzey bir deneyime sahip olması da fiyatı arttırabiliyor.

Mezitli Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları