• Min. Fiyat
    1.500 TL'den az

Ekiple Tanışın

Nazlı Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Nazlı Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Nazlı Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Nazlı Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Nazlı Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.

Nazlı Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Nazlı Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Nazlı Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Nazlı Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Nazlı Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Nazlı Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Nazlı Kuaför Hakkında

Hayatınızın geri kalanının ilk gününe hazır mısınız? Tam da hayal ettiğiniz gibi güzel ve duru bir gelin olabilmeniz için size ihtiyacınız olan her şeyi verebileceğimizden emin olabilirsiniz. Hiç merak etmeyin, bizimle tanıştığınıza göre aradığınızı buldunuz demektir, stres yapmadan rahatça o büyük günün gelmesini bekleyebilirsiniz. Dilerseniz bizi tanımaz ve hizmetlerimizi detaylı olarak anlayabilmeniz için size kendimizden bahsedelim.

Çok uzun yıllardır güzellik sektöründe hizmet verdiğimiz salonumuz Nazlı Kuaför Mersin’in en nadide ilçelerinden biri olan Mezitli’nin, Atatürk semtinde bulunuyor. Burada işini severek yapan ve her biri alanında uzman profesyonellerden oluşan harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Her şeyden önemlisi de misafirlerimiz olarak gördüğümüz her bir müşterimizi güler yüzlülükle ağırlıyor, onlara büyük bir ilgi gösteriyoruz. Kaliteli ve çağdaş bir hizmet vermek için yeni trendleri takip ediyor, alanımızla ilgili gelişmelerin tamamından kısa sürede haberdar oluyoruz.

Ekibimizle birlikte bir kuaför salonundan beklenebilecek her hizmeti ve ihtiyaç duyulan her işlemi bünyemizde bulunduruyoruz. Saça dair tüm işlemler başta olmak üzere kişisel bakım ve güzellik için çok sayıda ve türde uygulamayı başarıyla üstleniyoruz. Örnek vermek gerekirse şu şekilde sayabiliriz; saç tasarımı, boncuk ve mikro kaynak, kesim, boyama, renklendirme, ombre ve sombre, perma, saç kaynak, profesyonel ve günlük makyaj, kaş kontür, manikür ve pedikür, cilt bakımı, keratin bakım ve benzeri.

Üstelik tamamı bununla da sınırlı değil, nikah ve söz törenleri, düğünler, nişan merasimleri, kına geceleri ve kız isteme gibi pek çok özel gün organizasyonu için gelin adaylarını da ağırlıyoruz. Her yıl çok sayıda gelinimizin saç ve makyajını yaparak onları hayal ettikleri görünümlere kavuşturuyoruz. Diledikleri modelde saç tasarımlarını yapıyor, makyaj konusunda ise doğallıktan ve kalıcılıktan ödün vermiyoruz.

Mersin Mezitli kuaför salonları içerisindeki arayışınıza bir son vermek için yandaki formu doldurarak Nazlı Kuaför olarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Mah. Vali Şenol Cad. Üniversite Yolu Gülistan Sitesi Altı A Blok No:24/B Mezitli/Mersin

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.