Kerime Kuaför

E-posta Gönder

  • Mezitli, Mersin.

Ekiple Tanışın

Kerime Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Kerime Kuaför Genel Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta

Kerime Kuaför Özellikler

Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kerime Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

{Kerime Kuaför} gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kerime Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


{Kerime Kuaför} gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kerime Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, el / ayak masaj, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


{Kerime Kuaför} şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Kerime Kuaför şehir dışında hizmet veriyor.


{Kerime Kuaför} ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kerime Kuaför ile 3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kerime Kuaför Hakkında

Mersin en ünlü saç tasarım merkezinde düğününüze kusursuz bir görünümle hazırlanmaya ne dersiniz? Mersinli pek çok gelin adayının ilk tercihi olan Kuaför Kerime Mezitli’de hizmet vermeye devam ediyor.

Saç tasarımı ve makyaj alanında profesyonel ekibimizle sizi düğününüze tam da istediğiniz gibi hazırlıyoruz. Düğünününüz gibi böylesi özel günde size bir sürpriz yaşatarak hayal kırıklığına uğratmıyoruz yani. Yapacağımız ilk görüşmeden ilk olarak ne istediğinizi ve nasıl görünmek istediğinizi sizden detaylı şekilde öğreniyoruz. Eğer aklınızda belirlediğiniz saç modeli ve makyaj stili varsa gelinliğinizle uyum gösterip göstermeyeceğine dair uzman görüşlerimizi size sunuyor; en doğru yönlendirmelerle sizin için en iyi kararı birlikte veriyoruz. Aklınızda herhangi bir fikir yoksa da gelinliğinizin modeline göre açık ya da topuz saç modellerimizi size sergileyerek içinize en sinen modele karar vermenize yardımcı oluyoruz.

Saç modelinize karar verdikten sonra sıra makyajınızda! Biz ekip olarak gelinlerimizi doğallıktan uzaklaştırmayı pek sevmediğimizi söyleyebiliriz. Sizi yoğun bir makyajla geceye hazırlamak yerine güzelliğinizi olabildiğince ortaya çıkaracak ve yüz hatlarınızı değiştirmeyecek uygulamalar her zaman ilk tercihimiz oluyor. Yüz hatlarınızı en iyi şekilde ortaya çıkaracak uygulama tekniklerimiz sayesinde düğün tarihinizin üzerinden uzun yıllar geçtiğinde bile fotoğraflarınıza baktığınızda ne kadar zarif göründüğünüzü söyleyebileceksiniz. Unutmayın ki özellikle düğün gibi hayatınızın en özel günlerinde her dönem için şık görüneceğiniz gelinlik modeliyle saç ve makyaj modelini tercih etmelisiniz.

Sizin için her zaman en iyisini düşünen bir ekiple düğününüze hazırlanmak isterseniz sizi salonumuzda ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız. Sizin için neler yapabileceğimizi uzun uzadıya görüşmek ve fiyatlarımıza dair bilgi almak isterseniz sayfa üzerinde yer alan Kuaför Kerime Mersin iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Formu doldurmanız halinde en kısa süre içerisinde size dönüş sağlayacağız.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.