Orhan Kuaför

E-posta Gönder

  • Mezitli, Mersin.

Ekiple Tanışın

Orhan Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Orhan Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Orhan Kuaför Sık Sorulan Sorular

Orhan Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Orhan Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Orhan Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Orhan Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Orhan Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Orhan Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Orhan Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Orhan Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Orhan Kuaför Hakkında

Mersin’de 20 yılı aşkın süredir güzellik sektöründe yer alıyoruz! Orhan Kuaför ailesi olarak yıllardır kaliteden ödün vermeden hizmet veriyoruz. Fark yaratmak için çalıştığımız sektörde gelin adaylarına özel saç tasarımı ve porselen makyaj uygulamaları yapıyoruz. Unutulmaz anlarınızda dikkat çeken güzelliğinizle ışığınızı ortaya çıkarıyoruz. Bunun için 4 kişilik bir ekiple çalışıyoruz. Alanında uzman ekibimizin tercih ettiği kaliteli markaların makyaj ürünlerini kullanıyoruz. Çünkü cilt sağlığınıza önem veriyor, kullandığımız ürünlerde kaliteden de ödün vermiyoruz. Salonumuzda hijyen koşulları ve düzene de son derece dikkat ediyoruz.

Gelin saçı tasarımı ve makyaj uygulamaları için sunduğumuz hizmetleri ön görüşme ile planlıyoruz. Orhan Kuaför Mersin, Mezitli’de yer alıyoruz. Ekibimiz sizi salonda karşılıyor ve burada saçınızla ilgili detayları konuşarak hazırlıklara başlıyoruz. Güzelliğinizi ortaya çıkaran ve yüz hatlarınızın belirginleşmesine doğrudan etki eden saç tasarımı için pek çok detayı inceliyoruz. Mesela, yüz şekliniz, gelinlik modeli ve duvak seçimine uyan bir tarz yaratmayı tercih ediyoruz. Bunun için gerekli hissederseniz; saç bakımı ile güçlü ve parlak saçlara kavuşmanızı da sağlıyoruz. Üstelik imaj yenilemek isteyen gelin adayları için renklendirme ve saç modeli özelinde kaynak da tavsiye edebiliyoruz.

Mersin kuaför salonları arasında bizi tercih eden gelin adaylarımıza bir haberimiz daha var. Makyaj uygulamaları için profesyonel makyaj artistle çalışıyoruz. Güzelliğinize ışık tutan uygulamalarda göz makyajı, kontur, dudak şekillendirme gibi adımlara son derece dikkat ediyoruz. Gecenin yıldızı olan gelin adaylarımızın gözlerindeki mutluluğu görmenin heyecanı ile her geçen gün işimize daha çok odaklanıyoruz. Sıradaki gelin adayımız siz olabilirsiniz!

Orhan Kuaför iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışmak, detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak da son derece kolay! Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz?

İletişim

  • Adres:

    Menderes Mah. Liman Cad. 6 (Mızrak 2 Apartmanı İçi) Mezitli, Mersin

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.