Salon Fuat Yalçın

E-posta Gönder

  • Mezitli, Mersin.

Ekiple Tanışın

Salon Fuat Yalçın Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Salon Fuat Yalçın Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Salon Fuat Yalçın Sık Sorulan Sorular

Salon Fuat Yalçın gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Salon Fuat Yalçın gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Salon Fuat Yalçın gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Salon Fuat Yalçın gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Salon Fuat Yalçın şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Salon Fuat Yalçın şehir dışında hizmet vermiyor.


Salon Fuat Yalçın ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Salon Fuat Yalçın ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Salon Fuat Yalçın Hakkında

Sizin de her gelin adayı gibi hayalinizi süsleyen bir görüntü muhakkak vardır. Mersin’de hizmet verdiğimiz Salon Fuat Yalçın’da 2012 yılından beri pek çok gelin adayına saç ve makyaj uygulamaları yapıyoruz.

Profesyonel olarak çalışan alanında uzman 6 kişilik bir ekibe sahibiz. Her zaman kaliteyi önceliğimiz yaparak size hizmet vermeyi kendimize ilke ediniyoruz. Kaliteli markalarla iş birliği yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek de düğün öncesi sizinle mutlaka bir araya gelerek almak istediğiniz hizmet içeriklerine dair uzun uzun konuşuyoruz.

Düğün günü sizi yakınınız olan 8 kişiyle birlikte ağırlayabiliyoruz. Hazırlıklarınıza aynı anda başlıyor ve eş zamanlı olarak sizi salonumuzdan yolcu ediyoruz. Hem keyifli vakit geçirmenizi hem de düğün alanınıza birlikte yol almanızı sağlıyoruz. İstediğiniz saç modelini gelinliğiniz, düğün yeriniz ve size gidecek tarzları göz önünde bulundurarak başarıyla yapıyoruz. Saçınız kısa ya da uzun olsa bile hangi modeli isterseniz isteyin ekibimizle birlikte size daima yardımcı oluyoruz.

Makyaj kısmına geçtiğimizde ise saçınızda olduğu gibi ustalıkla size yaklaşıyoruz. Önce makyaj bazını uyguluyoruz. Ardından ten renginize uygun fondöteni sürüyoruz. Göz yapınız doğrultusunda bakışlarınıza en çok yakışacak stili uyguluyoruz. Kaşlarınızın içini kalemle dolduruyor, gerekirse şekil veriyoruz. Makyajınızın genel tonlarına uygun bir ruj tercih ederek sürüyoruz. Makyaj bitince de hemen sabitleyici sprey sıkarak düğününüzün sonunda bile sanki az önce düğün salonundan çıkmışsınız gibi hissetmenizi sağlıyoruz.

Siz de Mersin kuaförleri arasında yer alan salonumuzun şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurarak hem hizmetlerimizi hem de fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra lütfen “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın. Sizinle tanışmak ve mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Zeytinlik Caddesi, 39703 Sok., Soli Center Mezitli/Mersin

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.