Ahmet Erten Creative Style

E-posta Gönder

 • Mezitli, Mersin.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ahmet Erten Creative Style Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Ahmet Erten Creative Style Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ahmet Erten Creative Style Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ahmet Erten Creative Style Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Ahmet Erten Creative Style Hakkında

Rüya gibi bir gelin olmak için mutlaka işinde uzman kaliteli bir ekiple çalışmalısınız. Mersin’de 13 yılı aşkın süredir hizmet veren Ahmet Erten Creative Style isimli kuaför salonumuzda hayatınızın en özel günlerinde istediğiniz saç ve makyaj tasarımını başarıyla yapıyoruz.

Profesyonel olarak çalışan 7 kişilik bir ekipten oluşuyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimsiyor ve bu doğrultusunda hizmet sunuyoruz. Hayalini kurduğunuz saçları ve makyajları gelinliğinizin modeli, düğün konseptiniz ve tarzınız göz önüne alınarak oluşturuyoruz. Düğün gününüzde sizinle birlikte sevdiğiniz yakınlarınıza da hizmet veriyoruz. Kuaför salonumuzda, düğün mekanınızda ya da düğün öncesi hazırlık yapacağınız otelde size eşlik edebiliyoruz.

Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Beğendiğiniz saç tasarımları hakkında uzun uzun konuşarak size en çok yakışan modeli buluyoruz. Sizden önce bizden hizmet almış gelinlerimize yaptığımız uygulamalardan size de bahsederek elimizde görsel olarak örnekler varsa gösteriyoruz.

Açık alanda düğün yapacak gelinler daha uçuşan, tüllü ve rahat gelinlikler tercih ettikleri için saç tasarımlarında da bu özgür ruh ortaya çıkıyor. Örgü, uzun bukleler, salık saçlarla salaş görüntüler öne çıkıyor. Balo salonu görünümlü alanlarda yapılan organizasyonlarda ise seçilen gelinlikler kabarık, balık, dantelli ve simli modeller ağırlıklı tercihler olduğu için saçlarda da topuzlar ön plana çıkıyor. Siz hangi modeli isterseniz ekibimizle birlikte kolaylıkla yapıyoruz. Aklınızda soru işareti olan her durumda size yardımcı oluyoruz. Makyaj uygulamalarımızda da kaliteli malzemeler kullanarak kalıcılığını uzun süre koruyan bir makyaj yapıyoruz. Yüz hatlarınızı ön plana çıkararak doğal görünen ışıltılı bir makyaj yapıyoruz.

Siz de Mersin kuaförleri içerisinde yer alan Ahmet Erten’in şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.