Kuaför Sergen & Zeynep

E-posta Gönder

 • Mezitli, Mersin.

Ekiple Tanışın

Kuaför Sergen & Zeynep Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Kuaför Sergen & Zeynep Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Sergen & Zeynep Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Sergen & Zeynep Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Sergen & Zeynep Hakkında

Kuaför Sergen & Zeynep ailesi olarak; Mersin Mezitli kuaför salonları arasında, siz değerli misafirlerimize kusursuz hizmetler vermeye devam ediyoruz. Yıpranmış veya yanlış işlem görmüş saçlarınızı, eski sağlığına kavuşturuyoruz! Yaptığımız tüm uygulamalarda, kaliteli malzeme ve dünyaca ünlü markaları kullanıyoruz. Böylece, saçlarınız ve cildiniz, sağlıkla ışıldıyor!

Salonumuza adımınızı attığınız andan itibaren sizi, özel bir ilgiyle karşılıyoruz! Özel günlerinizde sizi en iyi halinizle hazırlıyoruz ve misafirlerinizin karşısına en iyi halinizle çıkmanızı sağlıyoruz. Hayatınızdaki en değerli gün için, işini böylesine titizlikle yapan bir kuaför salonuyla anlaşmak isterseniz, sizi salonumuzda ağırlamaktan mutluluk duyarız! Şimdi dilerseniz, gelin saçı ve makyajınız hakkındaki detaylardan söz edelim.

Düğün gününüze hazırlık süreciniz için öncelikle, nasıl bir saç ve makyajı taşımak istediğinizi öğreniyoruz. Düğününüz hakkında, diğer detaylar hakkında bilgi edindikten sonra da saç modelinizi ve makyajınızı belirliyoruz. Salon ve otel düğünleri gibi kapalı alanlar için genellikle, topuz yapılmış saç modellerini öneriyoruz. Gelin tacı ve duvak kullanarak bu eşsiz görünümü destekleyebilirsiniz. Açık hava düğünleriniz için de açık bırakılmış ve dalgalarla bezenmiş saçları veya örgü modellerini tercih edebilirsiniz. Konsepti tamamlayacak şekilde minik çiçekli saç aksesuarlarıyla, romantik bir görünüme kavuşmak da mümkün.

Makyajınız için, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak renk tonlarını kullanıyoruz. Pürüzsüz bir ten makyajı, buğulu gözler ve nude dudaklarla birlikte, ışıldamanızı sağlıyoruz.

Düğün günü dilerseniz, sizinle birlikte yakınlarınıza da hizmet verebiliyoruz. Sohbet havası içinde geçen bu hazırlanma sürecinizde, tatlı telaşınızı biraz da olsa üzerinizden atabiliyorsunuz!

Siz değerli misafirlerimiz için sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Kararınızı verdiyseniz ve bu özel gününüzde kendinizi, bizim yetenekli ellerimize teslim etmek isterseniz; gelin saçı makyajı fiyat bilgisi için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu eksiksiz olarak doldurun ve bizi ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Menderes Mahallesi Karabulutlar 2 Sitesi Mezitli/Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.