Eftelya Kuaför

E-posta Gönder

  • Mezitli, Mersin.

Ekiple Tanışın

Eftelya Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Eftelya Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Eftelya Kuaför Sık Sorulan Sorular

Eftelya Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Eftelya Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Eftelya Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Eftelya Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Eftelya Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Eftelya Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Eftelya Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Eftelya Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Eftelya Kuaför Hakkında

Yaşamınızın en özel günlerinden biri olan düğününüz için tüm gelinler gibi sizin de heyecanlı olduğunuzu biliyoruz. Mersin’de hizmet verdiğimiz Eftelya Kuaför’de hayalini kurduğunuz düğün makyajı ve saç tasarımı ustalıkla yapıyor, sizi düğününüze hazırlıyoruz.

1999 yılından beri güzellik sektöründe başarılı bir şekilde hizmet veriyoruz. Profesyonel kişilerle çalışıyor ve aile sıcaklığında bir atmosferde sizi ağırlıyoruz. Sayı olarak 4 kişiden oluşuyoruz. Alacağınız hizmet içeriği ve gelecek olan kişilerin sayısı doğrultusunda ekibimizdeki kişi sayısını çoğaltabiliyoruz. Düğün günü dilerseniz sevdiğiniz 15 kişiyi de sizinle birlikte aynı anda hazırlayarak eş zamanlı olarak salonumuzdan yolcu edebiliyoruz. Üstelik sadece kendi kuaför salonumuzda değil düğün mekanınızda da hizmet verebiliyoruz. Tüm bunlara ek olarak Eftelya Kuaför içerisinde dilerseniz ipek kirpik ve türban tasarımı da yaptırabiliyorsunuz.

Düğün gününüz gelmeden önce müsait olduğunuz bir zaman diliminde sizinle tanışarak almak istediğiniz hizmet içerikleri üzerine konuşuyoruz. Zevkleriniz doğrultusunda ilerleyerek size en çok yakışacak uygulamaların neler olduğuna birlikte karar veriyoruz. Saçınızın zemini maşa ve fön uygulamalarıyla hazırlayarak ardından istediğiniz şekli kolaylıkla veriyoruz. Aklınıza gelen her modeli rahatça yapıyoruz.

Makyaj kısmında ise önceliğimiz her zaman sade bir görüntü oluyor. Bunun için ten makyajınıza önem veriyor ve doğal renk tonlarını tercih ediyoruz. Makyaj bazı, uygun renk fondöten tercihi ve far uygulamalarıyla tona ton bir görüntü elde ediyoruz. Aydınlatıcı, kontur ve bronzer uygulamalarımızla da yüz hatlarınızı ortaya çıkarıyoruz. Kalem yardımıyla da kaş ve dudak çizgilerinizi belirginleştiriyoruz. Son olarak makyaj sabitleyici sprey sıkarak hazırlıklarınızı tamamlıyoruz.

Siz de Mersin kuaförleri arasında isminden daima başarıyla söz ettiren salonumuzun imkanlarından yararlanmak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.