Eftelya Kuaför

E-posta Gönder

 • Mezitli, Mersin.

Ekiple Tanışın

Eftelya Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Eftelya Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Eftelya Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Eftelya Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Eftelya Kuaför Hakkında

Yaşamınızın en özel günlerinden biri olan düğününüz için tüm gelinler gibi sizin de heyecanlı olduğunuzu biliyoruz. Mersin’de hizmet verdiğimiz Eftelya Kuaför’de hayalini kurduğunuz düğün makyajı ve saç tasarımı ustalıkla yapıyor, sizi düğününüze hazırlıyoruz.

1999 yılından beri güzellik sektöründe başarılı bir şekilde hizmet veriyoruz. Profesyonel kişilerle çalışıyor ve aile sıcaklığında bir atmosferde sizi ağırlıyoruz. Sayı olarak 4 kişiden oluşuyoruz. Alacağınız hizmet içeriği ve gelecek olan kişilerin sayısı doğrultusunda ekibimizdeki kişi sayısını çoğaltabiliyoruz. Düğün günü dilerseniz sevdiğiniz 15 kişiyi de sizinle birlikte aynı anda hazırlayarak eş zamanlı olarak salonumuzdan yolcu edebiliyoruz. Üstelik sadece kendi kuaför salonumuzda değil düğün mekanınızda da hizmet verebiliyoruz. Tüm bunlara ek olarak Eftelya Kuaför içerisinde dilerseniz ipek kirpik ve türban tasarımı da yaptırabiliyorsunuz.

Düğün gününüz gelmeden önce müsait olduğunuz bir zaman diliminde sizinle tanışarak almak istediğiniz hizmet içerikleri üzerine konuşuyoruz. Zevkleriniz doğrultusunda ilerleyerek size en çok yakışacak uygulamaların neler olduğuna birlikte karar veriyoruz. Saçınızın zemini maşa ve fön uygulamalarıyla hazırlayarak ardından istediğiniz şekli kolaylıkla veriyoruz. Aklınıza gelen her modeli rahatça yapıyoruz.

Makyaj kısmında ise önceliğimiz her zaman sade bir görüntü oluyor. Bunun için ten makyajınıza önem veriyor ve doğal renk tonlarını tercih ediyoruz. Makyaj bazı, uygun renk fondöten tercihi ve far uygulamalarıyla tona ton bir görüntü elde ediyoruz. Aydınlatıcı, kontur ve bronzer uygulamalarımızla da yüz hatlarınızı ortaya çıkarıyoruz. Kalem yardımıyla da kaş ve dudak çizgilerinizi belirginleştiriyoruz. Son olarak makyaj sabitleyici sprey sıkarak hazırlıklarınızı tamamlıyoruz.

Siz de Mersin kuaförleri arasında isminden daima başarıyla söz ettiren salonumuzun imkanlarından yararlanmak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.