• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL

Ekiple Tanışın

Tona Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Tona Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Tona Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Tona Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Tona Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.

Tona Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Tona Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Tona Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Tona Kuaför şehir dışında hizmet veriyor.

Tona Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Tona Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Tona Kuaför Hakkında

Düğün tarihiniz yaklaşıyor ve hazırlıklarınıza yavaş yavaş başlamak istiyorsunuz. En çok önem verdiğiniz konuların başında gelen saç ve makyaj hizmetini hayal ettiğiniz gibi almak için bir kuaför arayaşı içinde misiniz? Tona Kuaför yenilikçi yapısı ve sıcakkanlı karşılaması ile gelin adaylarını düğün stresinden uzaklaştırıyor, düğünlerine mutlulukla uğurluyor.

Sektöre giriş yaptığımız ilk günden beri alanımızda uzman olmak ve gelin adaylarının aklına gelen ilk isimler arasında olmak istiyoruz. Bu doğrultuda kendimizi sürekli geliştiriyor, modayı ve en yeni modelleri yakından takip ediyoruz. Gelin adaylarının en çok tercih ettiği saç ve makyajları salonumuzda uyguluyor, kalitemizi hep daha yukarıya çekmek için hassasiyetle çalışmaya devam ediyoruz. Mezitli kuaförlerinin içinde ilk sırada olmak için memnuniyetinizi her işlemde sağlamayı hedefliyoruz.

Oldukça ferah ve geniş bir salonumuzun olduğunu söylemek istiyoruz. Sevdikleriniz için de bir oturma alanı planladık. Düğününüze hazırlanırken sevdiklerinizle de hoş sohbetin tadını çıkarabiliyorsunuz. Ahşap detaylar, şık ve rahat koltuklar ile de modern bir ortam yaratıyoruz. Büyük aynalar ile güzelliğinizi en iyi şekilde görebilmenizi sağlıyor, güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerimiz için de büyük bir yer ayırıyoruz.

Kullandığımız tüm ürünlerin sağlık, hijyen ve kalite açısından onaylı olduğuna da antrparantez açmak istiyoruz. Saçınızı sabitleştirmek ve gece boyunca ilk halini korumasını sağlamak için kullandığımız özel spreylerde, makyajınızı daha canlı göstermek ve kalıcılığını artırmak için tercih ettiğimiz kremlerde hep sektörün en iyi markalarla çalışıyoruz.

Düğün tarihi yaklaştıkça, gelin adaylarımızın yoğun bir tempoya girdiğini biliyoruz. Genelde düğünlerin hafta sonu yapıldığını da öne sürerek Salı günü hariç haftanın her günü açık olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Hafta sonu kesintisiz bir hizmet sunarak gelin adaylarımızın hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz.

Güzelliğinizi ortaya çıkarmak için tercihinizi Kuaför Tona’dan yana kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Fatih Mahallesi 16. Sokak Işık Apartmanı No:1/A Mezitli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.