Antalya Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:10 DK

08.02.2019

Hepimizin aklında gelin saçı ve makyajı için belirlediğimiz bir model var, tıpkı gelinliğimiz gibi... Fakat fiyatı yoktur değil mi? Bu konunun böyle olduğunu bildiğim için Antalya gelin başı fiyatları hakkında minik bir araştırma yaptım. Haydi, hep birlikte inceleyelim…

gelin_makyaj_hazirlik1 - Düğün saçınızın son hazırlıkları nasıl olmalı, makyaj için öneriler

Hayalinizdeki gelin saçı dışındaki modeller için kendi kuaförünüz veya dergiler size yardımcı olacaktır. Fakat size kocaman bir ipucu vermek istiyorum. Hangi modeli seçerseniz seçin gelin saçı için modele veya tasarıma ücret ödemezsiniz. Tüm tasarım gelin başı ve makyajı olarak adlandırılır ve her biri için tek bir fiyat belirlenir.

Kısaca fiyat belirtmem gerekirse Antalya’da gelin saçı ve makyajı fiyatları en düşük 200 TL’den başlayarak 750 TL’ye kadar çıkabiliyor.Fiyat aralığınızı önceden belirlemek isterseniz Antalya firmalarından fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Ön bilgi isterseniz ise okumaya devam edin derim.

Öncelikle sabit fiyat olunca avantajlı olması açısından her bir kalem paket paket ayrılıyor. Örneğin Antalya’da gelin saçı fiyatları minimum 200 TL’den başlıyor. Gelin makyajı ise porselen makyaj olmak kaydıyla 100 TL’den başlıyor. Fakat ikisi bir paket olduğu zaman toplam bütçeniz 300 TL olacakken 250 TL’ye iniyor.

Gelin Saçı ve Makyajı İndirimleri

Caka Kuaför
%20 İNDİRİM
11 1 2
Caka Kuaför

Düğün.com Çiftlerine Özel %20 İndirim Sizleri Bekliyor!...

Caka Kuaför
HEDİYE
11 1 2
Caka Kuaför

Düğün.com Çiftlerine Özel Gerçekleşecek Anlaşmalarda Düğün Öncesi Gelin Pak...

Saç ve makyaj paketine ek olarak manikür-pedikür ve tüm vücut ağda paketleri de eklenebiliyor. Gelin manikürü ve pedikürü normalde en az 55 TL’den başlarken saç, makyaj ve pedikür-manikür bir pakette olunca 355 TL yerine 290 TL’ye anlaşabiliyorsunuz. Tabii bunların minimum fiyatlar olduğunu, kuaförün popülaritesine göre 750 TL’ye kadar çıkabileceğini de unutmadan teklif istemelisiniz.

Bütçeyi düşürmek ve avantajlı fiyatlar isterseniz; düğün tarihinden en az 3 ay önce anlaşma yapmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca bütçenizi planlarken gelin saçı ve makyajının yanı sıra gelinlik fiyatlarını da araştıracaksanız Antalya'daki gelinlik fiyatlarını anlattığımız şu yazımız ilginizi çekebilir: Antalya'da Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık!

Şehrindeki En İyi Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

KUAFÖR VE GÜZELLİK SALONLARI

Sıradaki Makaleler

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (3)

CE

Cahide Ensoy

15/10/2014

makyaj ve düğün saçı paketleri bütçemi rahatladır zaten herkes aynı kuaföre gidiyor saç ve makyaj için paket halinde yaptırmak rahatlatıı


A

Ayla

15/10/2014

yararlı bilgiler için teşekkürler dugun.com


C

Cansu

02/06/2016

Bu fiyatlara artık en düşük bütçeli kuaförlerde bile fiyat kalmadı yazının tarihi eski sanırım