Can Boz Make-Up Studio

E-posta Gönder

 • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Can Boz Make-Up Studio Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Can Boz Make-Up Studio Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Can Boz Make-Up Studio Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Can Boz Make-Up Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  4

Can Boz Make-Up Studio Hakkında

Adeta bir renklendirme laboratuarı olan stüdyomuz Can Boz Makeup Antalya’nın Muratpaşa ilçesi Şirinyalı mevkiinde bulunuyor. Burası adı üzerinde makyaj artisti Can Boz tarafından kurudu ve sektörde geçirdiği yılların tecrübesini yansıttığı son derece profesyonel bir atmosfere bürüdü. Burada; birbirinden yetenekli ve her biri alanında uzman 6 kişilik genç bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Verdiğimiz rutin hizmetlerin yanı sıra özellikle de gelin saçı ve makyajı için de çokça tercih ediliyoruz. Özel günlerinde bize güvenip kendini emanet eden güzel hanım efendilerle çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Onları stresten uzak bir şekilde ağırlayarak hazırlıyor ve hayallerindeki görünüme kavuşmaları için gereken her şeyi yapıyoruz. Öncelikle belirtmek isteriz ki verdiğimiz kaliteli hizmet sebebiyle yılın her dönemi çokça tercih ediliyoruz ve bu sebeple oldukça yoğunuz. Bu nedenle gelinlerimizin düğün tarihleri belli olur olmaz bizimle iletişime geçmelerini ve randevu almalarını talep ediyoruz. Üstelik düğün günü gelin haricinde 4 yakınını daha hazırlıkları için alabiliyoruz ve böyle bir istek varsa randevu oluştururken netleştiriyoruz.

Gelelim hazırlık aşamasına! Randevunuzu aldınız ve aradan geçen zamanın sonucunda o gün geldi çattı. Salonumuza gelir gelmez sizi stresten uzak tutacak bir sıcaklık ve samimiyetle karşılarız. Sonrasında ise ne tarz işlemler istiyorsunuz öğrenerek işlemlere başlıyoruz. Dilediğiniz modelde ve gelinlik konseptinize uygun bir saç modelini birlikte belirleyebileceğimiz gibi aklınızda bir modelle geldiyseniz onun aynını da yapabiliriz.

Sonrasında ise makyaja geçiyoruz ve güzelliğinizi ortaya çıkaracak bir şaheser yaratmaya başlıyoruz. En iddialı olduğumuz konulardan biri olduğu için bu kısmı bize gözü kapalı emanet edebilirsiniz. Dünyada o yılkı trendin gerektiklerini yerine getirdiğimiz, ten renginizi göz önünde bulundurduğumuz bir makyajı, yüzünüzün hatlarını ortaya çıkaracak şekilde doğal bir görünümle sonuçlandırıyoruz.

Antalya profesyonel makyaj ve saç hizmeti için Can Boz Make-up Studio’ya bekleriz. İletişime geçmek için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Şirinyalı Mah. İsmet Gökçen Cad. Demirci Hasan Bey Apt. No: 36/C, Muratpaşa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.