Tusse Kuaför

E-posta Gönder

 • Manavgat, Antalya.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tusse Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Tusse Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Tusse Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Tusse Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Tusse Kuaför Hakkında

Göz kamaştırıcı bir gelin olmak için kendinizi uzman ellere bırakmak istiyorsanız Tusse Kuaför olarak Antalya’da sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Profesyonel bir ekiple uzun zamandır birlikte çalışıyoruz. Bugüne kadar çok sayıda gelin adayına hizmet vererek en özel günlerinde ışıltılı bir görünüm elde etmelerine yardımcı oluyoruz. Önceliğimizi her zaman bizi tercih gelin adaylarının istekleri doğrultusunda belirliyoruz. Gelin saçı ve makyajı hizmetimize ek olarak saç kesimi, boyası gibi imaj değişikliğine neden olabilecek uygulamalarımızı da size sunuyoruz.

Düğününüz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Daha önce yaptığımız çalışmalar hakkında size detaylı bilgiler vererek her şeyin sorunsuz olduğu bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Yüz tipinizi, düğün konseptinizi ve gelinlik modelinizi göz önünde bulundurarak size uygun olabilecek saç ve makyaj stillerimizden bahsediyoruz. Salık saçlar, su dalgaları, ensede veya sıkı tepede topuzlar, örgü modellerle istediğiniz saç modelini kolaylıkla yapıyoruz. Duvağınızı veya varsa tacınızı da saçınızı bozmadan takıyoruz.

Sıra makyaja geldiğinde ise saçınızda olduğu gibi alanında uzman kişilerle çalışıyoruz. Cilt yapınızı ve ten renginizi göz önünde bulundurarak size uygun tonlara ve makyaj stiline karar veriyoruz. Cildinize uygun bir makyaj bazı seçiyoruz. Böylelikle makyajın hem uzun süre sabit kalmasını hem de ışıltılı görünmesini sağlıyoruz. Kontur işlemiyle elmacık kemiklerinizi ortaya çıkararak keskin yüz hatlarına sahip olmanızı sağlıyoruz. Kaş kalemiyle kaşlarınıza şekil veriyoruz. Rujunuza uygun dudak kalemiyle çerçeve yapıyoruz. Burnunuzun üstüne, göz altlarınıza, çene ve alnınıza aydınlatıcı uyguluyoruz. Makyaj sabitleyici spreyi de sıkarak makyajınızın uzun süre bozulmadan yüzünüzde kalmasını sağlıyoruz.

Siz de Antalya kuaförleri arasında yer alan Tusse’nin kıymetli gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.