Tusse Kuaför

E-posta Gönder

  • Manavgat, Antalya.

Ekiple Tanışın

Tusse Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Tusse Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Tusse Kuaför Sık Sorulan Sorular

Tusse Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Tusse Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Tusse Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Tusse Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Tusse Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Tusse Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Tusse Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Tusse Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Tusse Kuaför Hakkında

Göz kamaştırıcı bir gelin olmak için kendinizi uzman ellere bırakmak istiyorsanız Tusse Kuaför olarak Antalya’da sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Profesyonel bir ekiple uzun zamandır birlikte çalışıyoruz. Bugüne kadar çok sayıda gelin adayına hizmet vererek en özel günlerinde ışıltılı bir görünüm elde etmelerine yardımcı oluyoruz. Önceliğimizi her zaman bizi tercih gelin adaylarının istekleri doğrultusunda belirliyoruz. Gelin saçı ve makyajı hizmetimize ek olarak saç kesimi, boyası gibi imaj değişikliğine neden olabilecek uygulamalarımızı da size sunuyoruz.

Düğününüz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Daha önce yaptığımız çalışmalar hakkında size detaylı bilgiler vererek her şeyin sorunsuz olduğu bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Yüz tipinizi, düğün konseptinizi ve gelinlik modelinizi göz önünde bulundurarak size uygun olabilecek saç ve makyaj stillerimizden bahsediyoruz. Salık saçlar, su dalgaları, ensede veya sıkı tepede topuzlar, örgü modellerle istediğiniz saç modelini kolaylıkla yapıyoruz. Duvağınızı veya varsa tacınızı da saçınızı bozmadan takıyoruz.

Sıra makyaja geldiğinde ise saçınızda olduğu gibi alanında uzman kişilerle çalışıyoruz. Cilt yapınızı ve ten renginizi göz önünde bulundurarak size uygun tonlara ve makyaj stiline karar veriyoruz. Cildinize uygun bir makyaj bazı seçiyoruz. Böylelikle makyajın hem uzun süre sabit kalmasını hem de ışıltılı görünmesini sağlıyoruz. Kontur işlemiyle elmacık kemiklerinizi ortaya çıkararak keskin yüz hatlarına sahip olmanızı sağlıyoruz. Kaş kalemiyle kaşlarınıza şekil veriyoruz. Rujunuza uygun dudak kalemiyle çerçeve yapıyoruz. Burnunuzun üstüne, göz altlarınıza, çene ve alnınıza aydınlatıcı uyguluyoruz. Makyaj sabitleyici spreyi de sıkarak makyajınızın uzun süre bozulmadan yüzünüzde kalmasını sağlıyoruz.

Siz de Antalya kuaförleri arasında yer alan Tusse’nin kıymetli gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.