Gelin Saçı ve Makyajı

Selçuk Gelin Saçı ve Makyajı

Selçuk Fatoş Kuaför Selçuk

2.500 TL'den az

Selçuk Gülbence Kuaför

2.500 TL'den az

Selçuk Melih Kuaför

2.500 TL'den az

Selçuk Kuaför Burcu

2.500-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Selçuk Kuaförleri ve Hizmetleri

Selçuk güzellik merkezleri son teknoloji ekipmanları ve alanında uzman çalışanları ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet veriyorlar. Güler yüzlü ve profesyonel çalışanlarla size en çok yakışacak olan saç modelini belirleyebilirsiniz. Düz, katlı ve kısa kesimler konusunda da oldukça tecrübeli olan kuaförler bir yandan da en trend ve popüler saç modellerini takip ediyorlar.

Selçuk kadın kuaförlerinde manikür ve pedikür hizmeti sayesinde kusursuz el ve ayak tırnaklarına sahip olabilirsiniz. Hem günlük hem de özel günleriniz için çeşitli bakımlar yaptırabilirsiniz. Protez, jel tırnak ve kalıcı oje gibi hizmetlerle kendinize yenilik katabilirsiniz. Düğün, kına ve nişan gibi özel günleriniz için özel olarak randevu alıp tırnak tasarımı yaptırabilirsiniz.

Selçuk Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Selçuk kuaför fiyatları yaptıracağınız saç modeline göre belirleniyor. Fön ve maşa gibi modellerde bile fiyat farklılığı olabiliyor. Düz fön, maşa modellerine göre daha uygun olabiliyor. Ayrıca yaptırmayı seçtiğiniz maşa modelinin kalınlığı ve inceliğine göre fiyat değişebiliyor. Diğer yandan özel günlerde ödeyeceğiniz fiyat, günlük kıyasla daha yüksek olabiliyor.

Selçuk'taki kuaförlerin fiyatları, turistik bir yer olmasından ve bölgedeki talebin yoğunluğundan dolayı diğer ilçelere göre biraz daha farklı olabiliyor. Ancak kuaför salonlarının kalitesi ve müşteri memnuniyeti de göz önünde bulundurulduğunda her bütçeye uygun bir salon bulmak mümkün. Özellikle Atatürk Mahallesi’ndeki kuaförleri incelediğimizde bütçe dostu pek çok seçenekle karşılaşıyoruz.

Selçuk’ta Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Selçuk kuaförlerini incelerken salonun kapasitesine dikkat edebilirsiniz. Özel günlerinizde sevdiklerinizle beraber hazırlanmak istiyorsanız salonun kapasitesi sizin için önemli detaylar arasında yer alıyor. Bunun yanında kuaförlerin randevu sistemini de inceleyerek kaç hafta öncesinden randevu almanız gerektiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Özellikle düğün sezonlarında yoğunluk olabileceğinden 4 hafta öncesinden yerinizi ayırtmayı tercih edebilirsiniz.

Selçuk’taki kuaförleri incelerken, saç ve makyaj işlemlerinde hangi marka ve kalitede malzemelerin kullanıldığına dikkat etmelisiniz. Kaliteli şampuan, krem ve sprey gibi malzemeler saçınızın sana sağlıklı ve ışıltılı görünmesini sağlar. Bunun yanında makyajınızın bütün davet boyunca kalıcı olmasını istiyorsanız da hangi marka makyaj malzemelerinin kullanıldığının yanında makyaj artistlerinin tecrübesine de dikkat etmelisiniz.

Selçuk Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Selçuk Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Selçuk gelin saçı fiyatları tercih edilen modele göre değişiklik gösteriyor. Kısa saçlara sahipseniz ve düğün gününüzde daha uzun modeller hayal ediyorsanız kaynak ve çıtçıt kullanmayı tercih edebilirsiniz. Kullanılan çıtçıt sayısı ve yapılan kaynağın uzunluğu da ödeyeceğiniz fiyatı etkileyebiliyor. Ayrıca saç yapımı için ödeyeceğiniz fiyat diğer modellere kıyasla daha yüksek olabiliyor.

Selçuk gelin başı fiyatı, kullanılan aksesuarlara göre de değişebiliyor. Kuaförler gelin saçı ve duvaklı gelin başı için ayrı fiyatlandırmalara sahipler. Duvak, taç ve şal gibi aksesuarları sabitlemek düğün boyunca kusursuz görünmeniz açısından önemli olduğundan, daha çok uğraş gerektirebiliyor. Bu yüzden de sadece saç tasarımlarına kıyasla daha yüksek bir ücret ödeyebiliyorsunuz.

Selçuk Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Selçuk gelin makyajı fiyatları hizmet içeriğine göre değişebiliyor. Bazı kuaförlerde saç ve makyaj aynı paket içeriğinde yer alsa da makyaj hizmeti için ek bir ücret ödemenizin gerektiği salonlar da bulunuyor. Bunun yanında prova hizmetinden yararlanmak istiyorsanız paket içeriğine dahil bir hizmet olup olmamasına göre ödeyeceğiniz fiyat değişebiliyor. Kuaförlerin bazılarında ek ücret ödemeniz gerekebiliyor.

Gelin makyajınız için birlikte çalışacağınız makyözün deneyimi ve yeteneği ödeyeceğiniz fiyatı oldukça etkiliyor. Selçuklu kuaförlerinde çalışan popüler ve bilindik makyaj artistlerinin fiyatı biraz daha yüksek olabiliyor. Bunun yanında yapılan makyajın türü de fiyatı etkileyebiliyor. Porselen makyaj gibi kalıcı ve ağır tarzlar günlük makyajlara göre daha yüksek fiyatlı olabiliyor.

Selçuk Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları