Fatoş Kuaför Selçuk

E-posta Gönder

 • Selçuk, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Fatoş Kuaför Selçuk Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Fatoş Kuaför Selçuk Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Fatoş Kuaför Selçuk Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Fatoş Kuaför Selçuk Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Fatoş Kuaför Selçuk Hakkında

Gelin saçı ve makyajınızı yaptıracağınız bir kuaför arayışındaysanız, profesyonel ekibimizle heyecanınıza ortak olmak için şimdiden sabırsızlandığımızı bilmelisiniz. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösterdiğimizden istediğiniz her türlü saç tasarımını ve makyaj stilini yapabilecek tecrübeye sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Hayatınızda bir kez yaşayacağınız günlere de değer verdiğimizi düşünürsek, güzelliğinizi bize emanet etmek için önünüzde hiçbir engel yok. Hadi başlayalım!

Fatoş Kuaför olarak her detayı düğünden önce planlamaya çalışıyoruz. Bunun için de bizimle iletişime geçtiğiniz noktada sizi salonumuza davet ediyoruz. Kendinizi ferah ve samimi bir ortamda hissedeceğiniz salonumuza geldiğinizde size en çok yakışacak saç modeli üzerinde konuşmaya başlıyoruz. Düğün mekanınızı, gelinliğinizin modelini ve saç yapınızı dikkate alarak model öneriyoruz. ‘’Bu kriterler neden bu kadar önemli?’’ dediğinizi duyar gibiyiz. Bu soruyu şöyle cevaplayabiliriz: Öncelikle tepeden tırnağa her detay birbiriyle uyumlu olursa kusursuz bir güzelliğe sahip olabilirsiniz. Mesela bir kır düğünü yapacaksınız ve gelinliğinizi uçuş uçuş modellerden seçtiyseniz, saçınızı gösterişli bir topuz şeklinde tasarlamak doğru olmayacaktır. Biz de bu nedenle daha romantik olan örgü, su dalgası ve at kuyruğu modellere yönlendiriyoruz sizi. Tabii son kararı siz veriyorsunuz. Özel istekleri de mümkün olduğunca yerine getirdiğimizi bilmelisiniz.

Güzelliğinizi taçlandıracak diğer bir ayrıntı da makyajınız. Bu aşamada dünyaca ünlü markaların kaliteli ürünleri kullanarak doğal güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz. Far ve ruj rengi seçimini size bırakıyor, yüzünüzdeki kusurları profesyonel bir şekilde kapatıyoruz. Gözlerini öne çıkarmak isteyen gelin adaylarımıza takma kirpik desteği de sağlıyoruz. Ayrıca kaşlarınız orantısız ise kıl tekniğiyle kaş tasarımı imkanımızdan yararlanabileceğinizi unutmayın!

Selçuk kuaförlerinden bizi ayıran hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değil. Hakkımızda daha fazla bilgi için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.