Gülbence Kuaför

E-posta Gönder

  • Selçuk, İzmir.

Ekiple Tanışın

Gülbence Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Gülbence Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Gülbence Kuaför Sık Sorulan Sorular

Gülbence Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Gülbence Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Gülbence Kuaför düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Gülbence Kuaför düğün günü 8 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.


Gülbence Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Gülbence Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde el / ayak masaj, manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Gülbence Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Gülbence Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Gülbence Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Gülbence Kuaför ile 3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Tüm Sorular

Gülbence Kuaför Hakkında

Düğün gününüz yaklaşıyor ve siz henüz doğru kuaförü bulamadığınızı mı düşünüyorsunuz? Kafanızdaki tüm soru işaretlerini bir kenara bırakacağınız Gülbence Kuaför içerisinde rüyalarınızın gelini olacaksınız.

İzmir’de hizmet verdiğimiz kuaför salonumuzda uzun yıllardır başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Bizi tercih eden gelin adaylarıyla her daim yakın ilişkiler kurarak aile sıcaklığında bir atmosferde düğüne hazırlık yapıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınıza ve tamamen beklentilerinize uygun bir hizmet ortaya çıkarıyoruz. Üstelik düğün günlerinde sadece gelin adaylarına değil sevdikleri 8 kişiyi de aynı anda salonumuzda ağırlayarak düğün hazırlıklarına sihirli dokunuşlarımızla yardımcı oluyoruz.

Düğünden önce sizinle mutlaka görüşmek istiyoruz. Hayalini kurduğunuz gelin görüntüsünü göz önünde bulunduruyor ve düğün konseptinize özel bir saç ile makyaj stili belirliyoruz. Yaptığımız çalışmaları size göstererek hem hizmet kalitemiz hakkında bilgi edinmenizi hem de tarzınıza yakın bulduğunuz modelleri beğenmenizi istiyoruz. Kıvırcık bukleler, su dalgası görünümlü saçlar, sıkı prenses topuzlar, Helenistik örgülerle gelinlik modelinize ve düğün konseptinize uygun bir saç yapıyoruz.

Makyaj kısmında ise saçınızda olduğu gibi özenli bir yaklaşımla cilt yapınızı ve ten renginizi iyi analiz ederek çalışmalara başlıyoruz. Kaliteli ürünler kullanmaya her zaman dikkat ettiğimiz kuaför salonumuz içerisinde makyajın kalıcılık süresini artıracak işlemler yapıyoruz. Yüz hatlarınızı belirginleştirerek etkileyici ve bir o kadar da ışıltılı bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Göz yapınıza uygun bir makyaj uygulaması yaparak çekici bakışlar elde ediyoruz. Makyaj bazı ve sabitleyici sprey uygulamalarıyla da son dokunuşlarımızı yapıyoruz.

Siz de İzmir kuaför salonları arasında yer alan Gülbence’nin şanslı gelinlerinden biri olmak ve fiyatlarımız hakkında konuşmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Mah. Abu Hayat Cad. No: 62/A Selçuk/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.