Gelincik Kuaför

E-posta Gönder

 • Kağıthane, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Gelincik Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Gelincik Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gelincik Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Gelincik Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Gelincik Kuaför Hakkında

İstanbul’da hizmet verdiğimiz Gelincik Kuaför Salonu’nda hayalini kurduğunuz gelin olmanızı sağlıyoruz. Deneyimli ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınızı doğru analiz ederek sizi düğününüze en güzel şekilde hazırlıyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte her zaman en iyi hizmeti sunmak için tecrübelerimizle size yol gösteriyoruz. Düğün, kına gecesi, nişan ve mezuniyet gibi yaşamınızın en özel günlerinde size saç ve makyaj uygulamaları yapmamızın yanı sıra ombre, sombre gibi renklendirme ve saç kesimi hizmetlerimizle de size yardımcı oluyoruz. Güzellik sektörü daima geliştiği ve ilerlediği için biz de ekibimizle birlikte modayı yakından takip ediyoruz.

Düğününüzden önce sizinle bir araya gelerek hem hizmetlerimizden bahsediyor hem de düğün günü planlamanızı yapıyoruz. Yaptığımız saç tasarımlarını ve elimizde bulunan katalog görsellerini sizinle paylaşıyoruz. Eğer aklınızda bir saç ve makyaj stili varsa bize gönül rahatlığıyla söyleyebilirsiniz. Kolaylıkla istediğiniz modelleri yapıyoruz. Düğün hazırlıklarınız için kaçta salonumuza geleceğinizi ve hazırlıklarınızın ne zaman bitmesini istediğinizi öğreniyoruz. Biz de planlamamızı ona göre yapıyoruz. Düğün günü dilerseniz yakınlarınızla birlikte hizmet alabilirsiniz. Bunun için bize önceden sayı verirseniz bizim de çalışmalarınıza dair ön hazırlık yapmamız daha kolaylaşır.

Makyaj aşamasında ise saçınızda olduğu gibi özenli şekilde çalışıyoruz. Yüz hatlarınıza en uygun makyajı yaparak doğru tonları tercih ediyoruz. Sade makyajları gelinlerimize önersek de isteğe bağlı olarak abartılı renkleri ve görünümleri de yapabiliyoruz. Yaptığımız makyajı her zaman baz ve sabitleyici spreyle destekliyoruz. Uzun saatler boyunca bile makyajın yüzünüzde bozulmadan kalmasını istiyoruz. Kaliteli ürünler tercih ederek de bu düşüncemizi destekliyoruz.

Siz de İstanbul Gültepe kuaförleri arasında yer alan salonumuzun sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri öğrenmek ve fiyatlarımızı değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Talatpaşa Cad. No:108 K.1/A (Öğretmenler Durağı ) Gültepe Kağıthane/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.