Proteam Kuaför

E-posta Gönder

 • Kağıthane, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Proteam Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Proteam Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Proteam Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Proteam Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Proteam Kuaför Hakkında

20 yıldır güzellik sektöründe faaliyet gösteren tecrübeli ellere kendinizi emanet etmek isterseniz gelin saçı ve makyajınızı yapmaya talibiz. 2015 yılından bu yana İstanbul Kağıthane’de hizmet verdiğimiz salonumuz Proteam Kuaför Gürsel Mahallesi’nde bulunuyor. Kaliteli uygulamalarımız, büyük salonumuz ve profesyonel ekibimizle burada eksiksiz bir hizmet veriyoruz.

İster düğün olsun ister nişan veya kına gecesi, salonumuzda gelinlerimizin tamamına özel bir ilgi gösteriyoruz. Telaşlarını anlıyor ve heyecanlarına ortak oluyoruz. Randevulaştığımız gün ve saatte hazır bir şekilde beklediğimiz gelinlerimizi güler yüzlülükle karşılıyor, vakit kaybetmeden işlemlerine başlıyoruz. Her şeyi sırasıyla ve titizlikle yapıp tam vaktinde hazır olmasını sağlıyoruz. Üstelik tüm bu hazırlık aşamasını salonumuzda yapmak zorunda da değiliz, gelinlerimiz talep ederse onlar için düğün mekanları ve oteller gibi hazırlık aşamalarını yaptıkları yerlere de gidebiliyoruz. Yeter ki onları mutlu edelim ve böylesine yoğun bir günü stressiz şekilde geçirmelerini sağlayalım.

Peki bu hazırlık aşamasında tam olarak neler yapıyoruz, anlatalım. Öncelikle varsa manikür pedikürünü tamamlıyor ve saç için koltuğa alıyoruz. İstediği modeli konuşuyor, dilediği modelin örneğine bakıyor ve fikir verip kararlaştırarak yapmaya başlıyoruz. Saçı belli bir kısma kadar getirince duruyor ve sırayı makyözümüze teslim ediyoruz. Yetenekli elleri ve teknik bilgisiyle gelinimizin doğal güzelliğini ortaya çıkararak harikalar yaratıyor. Ne kaliteli ürünleri ve sevilen markaları tercih ediyor ve hem kalıcı hem de natürel bir görünüm yaratıyoruz. Sonrasında ise saç tasarımı tamamlamak için son rötuşları yaparak işlemi bitiriyoruz.

10 kişiden oluşan büyük bir ekibe sahip olduğumuz için gelinin yakınlarını 10 kişiye kadar da ağırlayabiliyoruz. Hepsi ve daha fazlası için bize ulaşmak, Proteam Kuaför fiyatları hakkında bilgi edinmek isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

 • Adres:

  Gürsel, İğdelibahçe Sk., 34400 Kâğıthane/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.