Proteam Kuaför

E-posta Gönder

  • Kağıthane, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Proteam Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Proteam Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Proteam Kuaför Sık Sorulan Sorular

Proteam Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Proteam Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Proteam Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Proteam Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, ağda, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Proteam Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Proteam Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Proteam Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Proteam Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Proteam Kuaför Hakkında

20 yıldır güzellik sektöründe faaliyet gösteren tecrübeli ellere kendinizi emanet etmek isterseniz gelin saçı ve makyajınızı yapmaya talibiz. 2015 yılından bu yana İstanbul Kağıthane’de hizmet verdiğimiz salonumuz Proteam Kuaför Gürsel Mahallesi’nde bulunuyor. Kaliteli uygulamalarımız, büyük salonumuz ve profesyonel ekibimizle burada eksiksiz bir hizmet veriyoruz.

İster düğün olsun ister nişan veya kına gecesi, salonumuzda gelinlerimizin tamamına özel bir ilgi gösteriyoruz. Telaşlarını anlıyor ve heyecanlarına ortak oluyoruz. Randevulaştığımız gün ve saatte hazır bir şekilde beklediğimiz gelinlerimizi güler yüzlülükle karşılıyor, vakit kaybetmeden işlemlerine başlıyoruz. Her şeyi sırasıyla ve titizlikle yapıp tam vaktinde hazır olmasını sağlıyoruz. Üstelik tüm bu hazırlık aşamasını salonumuzda yapmak zorunda da değiliz, gelinlerimiz talep ederse onlar için düğün mekanları ve oteller gibi hazırlık aşamalarını yaptıkları yerlere de gidebiliyoruz. Yeter ki onları mutlu edelim ve böylesine yoğun bir günü stressiz şekilde geçirmelerini sağlayalım.

Peki bu hazırlık aşamasında tam olarak neler yapıyoruz, anlatalım. Öncelikle varsa manikür pedikürünü tamamlıyor ve saç için koltuğa alıyoruz. İstediği modeli konuşuyor, dilediği modelin örneğine bakıyor ve fikir verip kararlaştırarak yapmaya başlıyoruz. Saçı belli bir kısma kadar getirince duruyor ve sırayı makyözümüze teslim ediyoruz. Yetenekli elleri ve teknik bilgisiyle gelinimizin doğal güzelliğini ortaya çıkararak harikalar yaratıyor. Ne kaliteli ürünleri ve sevilen markaları tercih ediyor ve hem kalıcı hem de natürel bir görünüm yaratıyoruz. Sonrasında ise saç tasarımı tamamlamak için son rötuşları yaparak işlemi bitiriyoruz.

10 kişiden oluşan büyük bir ekibe sahip olduğumuz için gelinin yakınlarını 10 kişiye kadar da ağırlayabiliyoruz. Hepsi ve daha fazlası için bize ulaşmak, Proteam Kuaför fiyatları hakkında bilgi edinmek isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

  • Adres:

    Gürsel, İğdelibahçe Sk., 34400 Kâğıthane/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.