Melisa Kuaför Kağıthane

E-posta Gönder

 • Kağıthane, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Melisa Kuaför Kağıthane Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Melisa Kuaför Kağıthane Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Melisa Kuaför Kağıthane Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Melisa Kuaför Kağıthane Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Melisa Kuaför Kağıthane Hakkında

Yıllardır Kağıthane Bağlar mevkiinde yer alan salonumuzda saç ve makyaj hizmeti veriyoruz. Güler yüzlü, sıcak ve samimi bir ekiple güzel kadınları salonumuzda ağırlıyor, Melisa Kuaför ayrıcalıklarıyla güzelliklerine katkıda bulunuyoruz. Hak ettiğiniz ilgi ve özenle ihtiyaç duyduğunuz işlemleri yapıyoruz. Her gün “Tek önceliğimiz güzellik” mottosuyla hizmet veriyoruz. Özel anlarda da saç ve makyaj uygulamalarınızı yapıyor, özellikle düğün günü şıklığı için gelin adaylarını salonumuza davet ediyoruz.

Salonumuzda gelin saçı ve makyajı hizmetlerinden yararlanmak isteyen gelin adayları ile ön görüşme yapmaya özen gösteriyoruz. Randevu ile çalıştığımız salonda düğün günü sizinle birlikte kaç kişinin hazırlıklarını yapacağımızı öğreniyor, ekibimizle planlamaları yapıyoruz. Ancak daha önemlisi isteklerinizi öğreniyor, saç modelini tasarlıyoruz. Tasarım aşaması her gelin için özel ve son derece kıymetli. Bu yüzden saç tasarımcımız her ayrıntıyı öğrenerek hayallerinizi gerçekleştirmeye odaklanıyor. Topuz veya örgü bir model için yüz hatlarınıza göre stil çalışması yapıyoruz. Duvak ve saç aksesuarlarına göre topuzun ensede mi, yukarıda mı yoksa dağınık mı olacağına karar veriyoruz. Dağınık saçlarda ise gelinlik yaka kesimine uygun bir saç stili tercih ediyoruz. Şıklığını tamamlamak için türban tercih eden gelinlerimiz için birbirinden özel duvak tasarımları yapıyoruz. Özel katlama detaylarıyla şıklığınızı tamamlıyoruz.

Makyaj uygulamalarında dikkat ettiğimiz ise cilt tonunuz ve düğün konsepti için renk seçimleri oluyor. Gözlerinizi ve zarif yüz hatlarınızı belirginleştiriyoruz. Kontur, bölgesel aydınlatma ve gölge teknikleri tercih ediyoruz. Ücretsiz prova düzenlemiyor, talep eden gelin adayları ile anlaşma sağlayarak düğün öncesi plan yapıyoruz. Bu sayede randevularımıza ekstra prova da ekliyoruz.

Siz de Melisa Kuaför Kağıthane’de ekibimizle tanışmak isterseniz, iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Kağıthane kuaför salonları arasında bizi tercih ettiğinizde avantajlı fiyatlarımız yüzünüzü güldürecek!

İletişim

 • Adres:

  Merkez, Bağlar Cad. No: 1, 34406 Kâğıthane/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.