Cemal Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Cemal Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Cemal Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Cemal Kuaför Sık Sorulan Sorular

Cemal Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Cemal Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Cemal Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Cemal Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik, ağda hizmetlerini vermektedir.


Cemal Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Cemal Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Cemal Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Cemal Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Cemal Kuaför Hakkında

Hayatınızın en değerli gününde Kuaför Cemal Merter olarak kusursuz bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Cemal Demirtepe’nin 18 yılı aşkın tecrübesi üzerine 2009 yılında kurudu salonumuz. Ekip olarak kaliteli hizmet ve sanat anlayışı felsefesini benimseyerek zaman içesinden büyümeye devam ettik ve sektöre yön verdik. Kuaförlük mesleğinizin özünün yetenek olduğunu düşünüyor ve bununla birlikte eğitimin de büyük bir faktör olduğunu biliyoruz. Bu nedenle mesleki teknik ve salon işletimi konularında profesyonel firmaların eğitimlerine katılıyor mesleki anlamda bilgimize tüm ekip olarak katkıda bulunuyoruz.

Salonumuzda ileti teknolojiye sahip ekipmanlar ve inovatif ürünler kullanıyoruz. Salonumuzda önem verdiğimiz konulardan biri de hijyendir bu nedenle kişiye özel bakım ürünleri ve hijyenik ekipmanlar kullanıyoruz.

Gelin saçı ve makyajı konusunda oldukça iddialıyız. Her sene değişen saç ve makyaj trendlerini de yakından takip ederek düğününüzde hoş bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Saç modelinizi belirlersen sadece gelinlik modelinize ve saç uzunluğunuza bağlı kalmıyor, düğün mekânınızı ve konseptinizi de göz önünde bulunduruyoruz. Makyajınızı da saçınıza uygun olarak kaliteli ürünler kullanarak yapıyor, uyum içerisinde görünmenizi sağlıyoruz.

Açık alanda kır düğünü konseptinde bir kutlama gerçekleştirecekseniz rüzgârda bozulmayan, doğal görünümlü örgü topuz ve yarım toplu modelleri, balo salonunda şık bir organizasyon gerçekleştirecekseniz ise topuz modellerimizi beğeninize sunuyoruz.

Saçınızın daha uzun ve gür olmasını istiyorsanız mikro kaynak, keratin kaynak ve boncuk kaynak uygulamamız da mevcuttur. Kaynak uygulaması sonrası saçınızı renklendirme işlemleri de yapabiliyoruz. Ombre uygulamamızla doğal ışıltılı saçlara sahip olabileceksiniz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilir, bizimle iletişime geçerek Kuaför Cemal Merter telefon bilgisine sahip olabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kağıthane İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Cemal Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.