Vedat Kozgül Wedding

E-posta Gönder

 • Kağıthane, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Vedat Kozgül Wedding Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000 TL'den fazla

Vedat Kozgül Wedding Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Vedat Kozgül Wedding Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Vedat Kozgül Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  4

Vedat Kozgül Wedding Hakkında

Merhaba, ben Vedat Kozgül. 2005 yılında başladığım meslek hayatıma her gün biraz daha kendimi geliştirerek, öğrenerek ve daha iyiye ulaşmaya çalışarak devam ediyorum. Kağıthane’deki kuaförler arasında veya İstanbul çapında bölge fark etmeksizin bir arayıştaysanız size kendimden ve mesleğime dair hizmetlerimden bahsederek karar aşamanıza yardımcı olmak isterim.

Güzellik sektörüne girişim ve mesleği benimseme hikayem İstanbul’un önde gelen kuaför salonlarında çalışmamla başladı. Hepsi birbirinden değerli kuaförlerle çalışma şansı yakaladım ve onların tecrübelerinden de dersler alarak kendi deneyimlerimi elde ettim. Bu süreçte kendimi geliştirmek için gerekli olduğunu düşündüğüm eğitimlere katılıp belgelerimi aldım. Başarılarım arttıkça farklı fırsatlar da edindim ve moda, reklam, dergi gibi önemli çekimlerde zanaatımı sergiledim. Fashion week gibi defilelerde moda şovlarında pratik kazandım.

2014 yılında ise gelin saç ve makyaj alanına yoğunlaşarak kendi tasarımlarımı yapmaya başladım. Vedat Kozgül Wedding markasını kurarak her biri alanında yetkin 6 kişilik bir ekip oluşturdum. Ekipçe işimizi severek ve özverili bir şekilde yapıyoruz, çalışmalarımıza hayal gücünü katıyor ve farklı tasarımlarla adımızdan söz ettiriyoruz. Kişiye özel, farklılaştırılmış ve de yenilikçi bir hizmet vererek sektördeki bilinirliğimizi bir hayli artırdık.

Hayatlarının en heyecanlı gününde birlikte olduğumuz gelinlerimizin tüm istek ve ihtiyaçlarını takip ediyoruz. Onları içerisinde bulundukları stresten uzaklaştırarak rahat ettiriyor, hem eğlenceli hem de motive edici bir atmosfer sunarak hazırlıklarını yapıyoruz. Hem saç hem de makyaj için düğün konsepti, gelinin tarzı ve gelinlik gibi unsurları göz önünde bulundurarak güzelliği ortaya çıkaran doğal tasarımlar yapıyoruz.

İstanbul, şehir dışı ve hatta yurt dışı da dahil gelinlerimizin istediği her yere gidiyoruz. Dilerlerse düğün günü gelinle birlikte 3-4 kişinin daha hazırlığını üstlenebiliyoruz. Bizimle tanışmak, Vedat Kozgül fiyatlarını öğrenmek ve paketlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurarak randevunuzu alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.