Seda Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • Kağıthane, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Seda Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Seda Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Seda Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Seda Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Seda Güzellik Salonu Hakkında

Kusursuz güzelliğin Kağıthane’deki adresi; Seda Güzellik Salonu! Her kadın hayatında bir kez yaşayacağı özel günlerine hayal ettiği görünümle katılmak ister. Biz de bunun farkındayız ve isteklerinizi yerine getirmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Sadece özel günlerinizde değil günlük yaşamınızda ihtiyacınız olan mikroblading, renk açma ve boyama işlemleri, manikür, pedikür, saç şekillendirme, protez tırnak gibi hizmetlerimizden de yararlanabileceğinizi unutmayın!

Sunduğumuz her hizmet sonrasında ‘’İyi ki sizi tercih etmişim!’’ demenizi sağlamak için çalışıyoruz. Günceli takip ettiğimizden ve şimdiye kadar birçok gelin adayını hazırladığımızdan dolayı istediğiniz her türlü saç modeli hayata geçirebiliyoruz. Bu nedenle hayallerinizi sınırlandırmadan bizimle paylaşabilirsiniz. Süreç sonunda sizi kusursuz bir görünümle salonumuzdan uğurlamak bizim için büyük bir mutluluk olacak!

Tasarladığımız saç modellerini merak ediyorsunuz, değil mi? O halde hemen daha detaylı bilgi verelim; Malum düğün günü şıklığınızı tamamlayan en büyük etken saçlarınız oluyor. Hal böyle olunca bize de çok şey düşüyor. Bu nedenle düğün gününden önce bir ön görüşme yapıyoruz. Saçlarınızın yapısını, gelinliğinizin yapısını değerlendiriyor, size uygun saç modeli seçiyoruz. Hatta bu süreçte isterseniz prova imkanımızdan da yararlanabiliyorsunuz. Saçınızla uyum sağlayacak makyajınızı da atlamayalım tabii ki! Canlı, aydınlık ve ışıl ışıl bir cilt elde etmek için nemlendirme çalışmaları yapıyoruz. Daha sonra yüz hatlarınızı dikkate alarak makyajınızı uygulamaya başlıyoruz. İşlemlerimizden sonra göz kamaştıran bir gelin oluyorsunuz, tam da hayalini kurduğunuz gibi...

Hizmetlerimizi çok beğendiyseniz ve gelin saç makyaj fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız, yapmanız gereken şey çok basit. Hemen sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Heyecanına ortak olup salonumuzdan memnun ayrılan gelinlerimizden olmanız dileğiyle, bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Nurtepe Sağlık Ocağı Karşısı Kağıthane/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.