Yazgülü Deniz Güzellik Merkezi

Mesaj Gönder

0212 963 05 02

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Yazgülü Deniz Güzellik Merkezi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Yazgülü Deniz Güzellik Merkezi Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Yazgülü Deniz Güzellik Merkezi Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Yazgülü Deniz Güzellik Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Epilasyon, Manikür / Pedikür, Takma kirpik, Gelin paketi, Düğün gruplarına hizmet, Tesettür tasarım, Gelin odası, Ücretsiz prova, Mekanda / Evde hizmet, Peruk, Çıtçıt saç


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5 kişiye kadar hizmet verilmektedir.

Yazgülü Deniz Güzellik Merkezi Hakkında

Yazgülü Deniz Güzellik Merkezi İstanbul’da uzun yıllardır gelinlere farklı ayrıcalıklar ve hizmetler sunan isimlere ev sahipliği yapıyor. Firma sahibimiz Yazgülü Deniz’in bölgesel incelme, ileri estetik uygulamaları gibi uzmanlık alanları ve ses getiren çalışmaları bulunuyor. Kalıcı makyaj, gelin saçı ve makyajı gibi özel uygulamaları ise güzellik uzmanlarımız gerçekleştiriyor. Düğün günü siz tatlı telaşlar yaşarken, biz değerli gelinlerimizi hayatlarının en önemli kutlamasına kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz.

Deneyim

Size biraz güzellik merkezimizden söz edelim. 2008’den beri sektörde faaliyet gösteren Yazgülü Deniz’in öncülüğündeki merkezimiz, 12 Temmuz 2021’de açıldı. 7 kişiden oluşan tecrübeli bir ekiple hizmet veriyoruz. Makyaj uzmanımız Rusya’dan özel olarak bizim için geldi. Türban tasarımı için dışarıdan destek aldığımız bir ekibimiz de var. Yazgülü Hanım’ın kimyaya olan ilgisi ve araştırmacı yapısı sayesinde saç dökülmesi ve yeniden canlandırmaya yönelik çalışmalara imza attık.

Bu emeklerimizin sonucu olarak 2020’de Plusone Priceless markamızı piyasaya çıkardık ve kısa zamanda büyük beğeni topladık. 2021’de markamız Yılın Başarılı Bitkisel Ürünü Ödülü’yle taçlandı. Yine aynı yıl Yazgülü Hanım’ın kendi adını verdiği kirpik markasıyla yenilikçi faaliyetlerimizi sürdürdük. Yazgülü Deniz Güzellik Merkezi’mizde kendimizi sürekli geliştiriyoruz. 32 akademik alanda sertifikamız ve eğitimlerimiz bulunuyor.

Hizmetler

Gelinlerimizi en iyi şekilde ağırladığımız Yazgülü Deniz Güzellik Merkezi salonumuzda neler var neler! Gelin saçı ve makyajı, cilt bakımı, manikür, pedikür, kaş uygulamaları, protez tırnak, kalıcı oje ve daha pek çok işlemi alanının uzmanlarından alabilirsiniz. Ayrıca saç ve kaş vitamini, kaş laminasyonu, keratin botoks, protein kaynak gibi ayrıcalıkları ve mantar tedavisi, dövme gibi hizmetleri de burada bulmanız mümkün.

Evlilik hazırlıkları için koştururken aynı zamanda formunuzu korumak ve güzelliğinize küçük dokunuşlar yapmak isterseniz, bölgesel incelme lazer epilasyon, iğneli epilasyon, dolgu, botoks ve saç ekimi işlemlerimizi tavsiye ediyoruz. Yazgülü Deniz Güzellik Merkezi’mizde MAC’in profesyonel makyözüyle birlikte çalışıyoruz. Ayrıca LARS ve HUDA gibi güzellik dünyasının en kaliteli ve bilindik ürünlerini kullanıyoruz. Düğün günü size evinizde veya herhangi bir mekanda hizmet verebiliriz.

Saç / Makyaj Tarzı

Gelin hanıma tavsiyeler vermeden biraz onu tanıyor, tarzına dair ipuçları yakalıyoruz. Elbette buradaki en önemli detaylardan biri de gelinliğinizin ve duvağınızın modeli. Yüz şekliniz ve saç yapınızı da inceledikten sonra size en yakışacak modelleri değerlendirerek aralarından beğendiğiniz örnekleri seçip uygulamaya geçiyoruz. Saç ve makyaj hazırlıklarınız bitip her şey son bulduğunda siz bile ne kadar doğal bir güzelliğe sahip olduğunuza inanamayacaksınız!

Çiftlerimizin bu özel döneminde bütçelerine destek olmak adına erken ödeme ve erken rezervasyon kolaylıkları sunuyoruz. Bir daha tekrarı olmayacak bu özel günü,en güzel ve mutlu halinizle doyasıya yaşamanız için yanınızdayız. Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi ve Kağıthane gelin saçı ve makyajı fiyatlarımız için yandaki formu doldurarak bize gönderebilir veya sayfadaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Aşkla gelen güzellik için sizleri bekliyoruz.

İletişim

 • Telefon: 0212 963 05 02
 • Adres:

  Merkez mahallesi Sardunya sokak no 4 Academia rezidans kat 3 daire 12 kağıthane istanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yazgülü Deniz Güzellik Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.