Salon Sevim

E-posta Gönder

 • Kağıthane, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Salon Sevim Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Salon Sevim Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Salon Sevim Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salon Sevim Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Salon Sevim Hakkında

Düğün gününüzde güzelliğinizi ortaya çıkaracak bir saç modeli ve saçınızla uyumlu makyaj tercih ediyorsanız; Salon Sevim ekibimizden yardım alabilirsiniz. Bir daha tekrarının imkansız olduğu bu değerli gün için üstlendiğimiz sorumluluğun farkındayız ve düğünden önce yaptığımız görüşmelerle keyifli bir süreç yürütüyoruz. Bu sürecin tamamını merak ediyorsanız, gelin detaylı bir şekilde anlatalım!

Kağıthane kuaförlerinden bizi farklı kılan birçok özellik var ama bunlardan en önemlisi hiç kuşkusuz düğünden önce yaptığımız ön görüşmeler. Sıcak ve samimi bir atmosfer yarattığımız salonumuzda saç ve makyaj seçiminizi düğün gününden önce yapıyoruz. Böylece düğün günü zaman kaybı yaşamadan direk uygulama aşamasına geçebiliyoruz. Yaptığımız ön görüşmede saç kesimi, saç ışıltısı, röfle, perma, ombre, renk değişikliği gibi uygulamaları da yaptırabiliyorsunuz. Bu sayede düğün tarihinize kadar saç renginiz ve modeliniz oturmuş oluyor. Bu da yapacağımız saç tasarımının daha güzel durması demek! Saçlarınıza bakım uyguladıktan sonra belirlediğimiz saç modelini görmek isteyen gelin adaylarımız, prova olanağımızdan da yararlanabiliyor. Gördüğünüz gibi her detayı düşündüğümüz için size sadece bu özel anların tadını çıkarmak kalacak.

Düğün günü gelip çattığında, belirlediğimiz saatte salonumuzda oluyorsunuz. Stresinizi alacak eğlenceli bir ortamda belirlediğimiz saç modelini uygulamaya başlıyoruz. Tabii makyajınızı da unutmayalım. Yüz hatlarınıza uyan, kaliteli kozmetik ürünler kullanarak uyguladığımız makyajınızı yaptıktan sonra göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olacağınızdan eminiz. İşlemlerimizden sonra sabitleyici spreylerden yardım almayı da ihmal etmiyoruz. Böylece saç ve makyajınız bütün gün ilk zamanki görünümü koruyor.

Kusursuz bir şekilde yapılmış gelin saçı ve makyajına sahip olmak istiyorsanız; hemen sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Göz kamaştıran gelinlerimizden olmanız dileğiyle...

İletişim

 • Adres:

  Hamidiye, Serdar Sk. no 6, 34000 Kâğıthane/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.