Pelin Kuaför

E-posta Gönder

  • Kağıthane, İstanbul.

Ekiple Tanışın


Pelin Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Pelin Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Pelin Kuaför Sık Sorulan Sorular

Pelin Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Pelin Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Pelin Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Pelin Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Pelin Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Pelin Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Pelin Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Pelin Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Pelin Kuaför Hakkında

Hayatınızın en özel anlarını güzelliğinizle taçlandırmak için Pelin Kuaför ailesi olarak Kağıthane’de faaliyet gösteriyoruz. Sanayi Mahallesinde yer alan salonumuzda, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Tecrübemize, yeteneklerimize ve kalitemize güveniyor; gelin adaylarımızı mutlu edecek çalışmalar yapmak üzere salonumuza davet ediyoruz. Sizinle en iyi şekilde ilgilenmeye ve vaktinizi doğru şekilde kullanmaya da özen gösteriyoruz. Bu yüzden randevu sistemiyle çalışıyor, detayları görüşerek isteklerinizi öğrenmek için salonumuzda ön görüşme düzenliyoruz. Süreci ön görüşme, tasarım, saç ve makyaj provası ile tamamlıyoruz.

Ön görüşmeden sonra tasarıma sıra geldiğinde, Uğur Bey ve Okan Bey’in uzman saç tasarım tavsiyelerinden yararlanabilirsiniz. Hemen her saç modeli konusunda uzmanlaşan ekibimizle topuz, örgü ve dağınık saç tasarımları yapıyoruz. Hayal ettiğiniz saç modelini size özel olarak tasarlamak için gelinlik, düğün konsepti, saç aksesuarları ve duvak seçimlerinize değiniyoruz. Mesela; dağınık saç modelini yaka kesimi V, straplez gibi açık olan gelinliklerle tercih ediyoruz. Topuz modeller ile örgüleri ise pek çok modele uyarlayabiliyoruz. Boğazlı bir modelde yüksek bir topuz, dantel ve az yaka detaylı bir elbisede en ense topuzu sizce nasıl olur? Ayrıca model yüz hatlarına da yakışmalı. Sizin için yaptığımız tasarımı görmek isterseniz, prova talep edebilirsiniz.

Pelin Kuaför Kağıthane’de makyaj uygulamaları da yapıyoruz. Hatta makyaj ile hem güzelliğinizi hem de saçınızla birlikte şıklığınızı tamamlıyoruz. Doğal makyaj uygulamaları yaparak sade ve zarif görünmenizi sağlıyoruz. Tüm uygulamaları kaliteli makyaj malzemeleriyle yapıyor, cilt sağlığınızı riske atmıyoruz. Son olarak salonumuzda, yakınlarınızın hazırlık sürecine de destek olduğumuzu söylemeden geçmeyelim!

Ekibimizle tanışarak avantajlı fiyatlarımızı öğrenmek ister misiniz? Kağıthane kuaför salonumuzun iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Acele edin, Pelin Kuaför Salonu’nda düğün hazırlıklarınızı yapmak için heyecanla sizi bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Sanayi Mahallesi Ziraat Bankası Üstü Kağıthane/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.