Sır Güzellik

E-posta Gönder

 • Kağıthane, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Sır Güzellik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Sır Güzellik Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sır Güzellik Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sır Güzellik Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Epilasyon, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Sır Güzellik Hakkında

Hayatınızın en güzel gününde bakımlı ve ışıl ışıl bir görüntüyle tüm hayran bakışları üzerinize toplamak isterseniz sizi Sır Güzellik Salonu’na davet ediyoruz.

Sır Güzellik olarak size her anlamda profesyonel bir hizmet sunarak, her ihtiyacınıza kusursuz bir şekilde cevap veriyoruz. Sektörde kendimizi daima bir adım ileri taşımak için iletişim ve mesleki yeteneklerimizi geliştirmek için eğitimler alıyoruz. Ayrıca sektörümüzdeki son trendleri yakından takip ediyor, teknolojiye iyi bir şekilde adapte olarak kullandığımız ekipmanları yeniliyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız için sizin beklentilerinizi tam olarak karşılamayı hedefliyoruz. Bunun için sizi doğru bir şekilde anlamaya ve görüşlerinizi ön planda tutmaya özen gösteriyoruz. Düğününüz öncesinde gerçekleştirdiğimiz saç provaları sayesinde de düğününüzde hiçbir kötü sürprizle karşılaşmanıza izin vermiyoruz.

Gelin saçınızı yüz şeklinize, gelinlik modelinize, düğün konseptinize ve tarzınıza uygun olacak şekilde tasarlıyoruz. Dilerseniz saç bakım uygulamalarımızla saçlarınızın düğün gününüzde sağlıkla ışıldamasını sağlayabiliyoruz. Düz saç kullanmak isteyen kıvırcık saçlı gelinlerimiz için brezilya fönünden, düğün gününde uzun saç kullanmak isteyen kısa saçlı gelinlerimiz için mikro kaynak uygulamalarına kadar son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Makyaj hazırlıklarınıza geçtiğimizde öncelikle yüz hatlarınızı, gelinliğinizi, gelin saçınızı, düğün konseptinizi ve tarzınızı iyi bir şekilde analiz ederek sizinle beraber en uygun makyajı uyguluyoruz. Düğün gününüzde daha çarpıcı bakışlara sahip olmak isterseniz; ipek kirpik, kirpik lifting ve microblading gibi son derece profesyonel ve doğal görünümlü uygulamalar yapabiliyoruz. Dilerseniz kalıcı makyaj uygulamalarıyla makyajınızın salonumuzdan ayrılırken yüzünüzde oluşan gülücükler gibi kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde Sır Güzelliğin fark yaratan hizmetleriyle, sıra dışı bir güzelliğe ulaşmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Sır Güzellik Merkezi fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Darülacaze Caddesi No:38 Giriş Kat Okmeydanı/Kağıthane/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.