M&N Kuaför

E-posta Gönder

 • Polatlı, Ankara.

Ekiple Tanışın

M&N Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

M&N Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

M&N Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

M&N Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

M&N Kuaför Hakkında

Güzellik sırlarımızı müşterilerimize ulaştırmak için yola çıktığımızda, yıl 2007'ydi ve M&N Kuaför markasını kurarken hayallerinin peşinden giden iki kişiydik. Kısa zamanda sevgi ve beğeninizi kazanan hizmet anlayışımızla kadromuzu 5 kişiye ulaştırdık. Kendimizi sürekli geliştirerek ve yenileyerek profesyonel hizmet sunmaya odaklandık. Böylelikle ilk günkü heyecanımızla yaptığımız makyaj uygulamaları, saç ve türban tasarımlarında fark yaratmaya başladık.

Kaliteli hizmet ve modern tarzlarla hâlâ Polatlı’da hizmet vermeye devam ediyoruz. Sunduğumuz hizmetlerde güzelliğiniz kadar sağlığınızı da önemseyerek her adımda hijyen kurallarına dikkat ediyoruz. Kaliteden de asla ödün vermiyor, kullandığımız makyaj malzemeleri ve saç bakım ürünlerini özenle seçiyoruz.

Gelelim, gelin adaylarını mutlu edecek hizmetlerimize! İlk olarak bilmelisiniz ki düğün günü güzelliğiniz için yaptığımız her uygulamayla kusursuz hizmet sunmayı hedefliyoruz. Bizim için süreci en iyi şekilde yürütmek son derece önemli. Bu yüzden ön görüşme ile plan yaparak hazırlıklara başlıyoruz. Hazırlık sürecinin ilk adımı olan ön görüşmede isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz. Düğün gününüzü güzelleştirecek hizmetlerle mutlu olmanızı sağlıyoruz. Tasarladığımız saç ve makyaj uygulamaları için düğün öncesi prova da düzenleyebiliyoruz. Bugün sevdiklerinizle olmak istediğinizi de biliyor, istekleriniz doğrultusunda sizinle birlikte 10 kişiye hizmet verebiliyoruz.

Düğün günü gelip çattığında, sabahın erken saatlerinde sizi salonumuzda beklemeye başlıyoruz. MN Kuaför Salonu’nda sizi güler yüzle karşılıyor, fön veya maşa işlemleriyle hazırlıklar yapıyoruz. Hemen ardından makyajınız için baz uygulamalarına geçiyor, belki de bir kahve molası veriyoruz. Göz makyajı, kapatıcı, aydınlatma ve kontur uygulamalarıyla ışıl ışıl parlamanızı sağlıyoruz. Makyaj sabitleyici spreyle gece boyunca kalıcı bir görüntü sağlarken saçınızı da tamamlıyoruz. Duvak ve aksesuarları takıyor, şıklığınızla göz kamaştırdığınız gece için sizi uğurluyoruz…

Bu arada düğün öncesi kuaför hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Dilerseniz, gelin makyajı uygulamaları, saç ve türban tasarımı hizmetinden yararlanmak için M&N Kuaför Polatlı iletişim formunu doldurabilirsiniz. Form sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mah. Sivrihisar Cad. 40/D Polatlı/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.