Rana Kuaför

3 Yorum

E-posta Gönder

 • Polatlı, Ankara.

Ekiple Tanışın

Rana Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Rana Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Rana Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Rana Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Rana Kuaför Hakkında

Yaşamınızın en özel günleri arasında yer alan düğün, kına gecesi, söz ve nişan gibi kutlamalarınızda bir gelin olarak göz kamaştırmak istediğinizi biliyoruz. Ankara’da hizmet verdiğimiz Rana Kuaför içerisinde her zaman önceliği siz gelinlerimize veriyor ve keyifli bir hazırlık süreci yaşamanızı istiyoruz.

2019 yılında hizmet hayatına atıldığımız kuaför salonumuzda önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti oluyor. Bizi tercih eden gelinlerin gözlerindeki ışığın hiç kaybolmadan giderek çoğalması için emek veriyoruz. Profesyonel ve işini seven kişilerle bir arada çalışmaya özen gösteriyoruz. Çalışanlarımızı dikkatli şekilde seçiyoruz. Bunun için de 4-5 kişilik bir ekiple size hizmet veriyoruz. Düğün günü sizinle birlikte 5 kişiyi de ağırlayabildiğimiz için ekip sayımızın da sayısını bu doğrultuda belirliyoruz. Sevdiklerinizle birlikte güzel vakit geçirmeniz için hazırlıklarınıza aynı anda başlayarak eş zamanlı olarak sonlandırıyoruz.

Düğünden önce sizinle bir ön konuşma yapıyoruz. Bu esnada zevklerinizi, gelinlik modelinizi ve aklınızdaki saç ve makyaj modellerini öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da size bilgiler vererek hizmet kalitemize dair aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Önceliğimiz daima sizin istekleriniz olduğu için son kararı size bırakıyoruz. İstediğiniz tüm modelleri rahatlıkla yapabildiğimiz salonumuzda aynaya baktığınızda gördüğünüz görüntünün tamamen sizi yansıtmasını istiyoruz.

Saçlarınız uzun ya da kısa olsa bile rahatlıkla istenilen şekli veriyoruz. Makyaj aşamasında ise yüz hatlarınıza ve ten renginize en uygun renkleri belirliyor ardından uygulamalarımıza başlıyoruz. Pürüzsüz, sade ve bir o kadar da etkileyici görünmenizi sağlıyoruz. Kaliteli ürünler kullanarak uzun saatler boyunca kalıcılığını koruyan bir makyaj yapıyoruz.

Siz de Ankara kuaförleri arasında isminden başarıyla söz ettiren güzellik merkezimizin sunduğu diğer hizmetler hakkında bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kurtuluş Mah. Adnan Menderes Cad. 62/A Ankara/ Polatlı

 • E-posta

  E-posta Gönder

Rana Kuaför Yorumları (3)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Hasret & Erdem

Düğün Tarihi: 25.12.2020Ayak tırnağı problemi yaşayan bir insanim ama bu sıkıntımı giderdiler ve şuan gelin saçı için randevu aldım .. iyi ki tanıştım diyebilirim.

Seda & Karim

Düğün Tarihi: 09.07.2020Rana bayan kuaföründen yurtdışında gelip ve şahane bir hizmet görüp ve dönmek şahane birseydi. Onların sayesinde çok ok güzel bir düğün yaşadım. Artık her tatile geldiğimde mutlaka uğrayacağım yer. Kesinlikle bu professional Rana Bayan kuaförü. Ve şahane çalışanlarla güzel bir gün geçirmek

Yaren & Mustafa

Düğün Tarihi: 05.06.2020Ben yurtdışında yaşayan bir Türk vatandaşıyım tatilde gitmiş olduğum Polatlı Ankara’da kuaför salonunu ziyaret etim sizlere diyebilirim ki her alanda profesyonel hizmet vermektedirler kendinizi gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz ve kesinlikle memnun kalabileceğiniz bir güzellik salonudur.... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.