Anatolia Güzellik Merkezi

E-posta Gönder

 • Polatlı, Ankara.

Ekiple Tanışın

Anatolia Güzellik Merkezi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Anatolia Güzellik Merkezi Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Anatolia Güzellik Merkezi Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Anatolia Güzellik Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Anatolia Güzellik Merkezi Hakkında

Kusursuz güzelliği elde etmek amacıyla çıktığımız hizmet yolculuğumuzda Anatolia Güzellik Merkezi Ankara’da sizinle bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz. Salonumuzda kendi dalımızda en iyi hizmeti sunmak için yola çıkmış ve kısa süre içerisinde bu amacımıza ulaşmış bir firma olmanın yıllardır haklı gururunu yaşıyoruz. Düğün gibi özel günlerinizde size de kaliteli bir hizmet sunarak düşlerinizim gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyoruz.

Güzellik salonumuz içerisinde bir kuaför salonunda bekleyebileceğiniz tüm ünitelerde hizmet veriyoruz. Uzman ve profesyonel kadromuzla isteklerinizi iyi analiz ediyor ve beklentilerinizi karşılayan pratik çözümlerle yardımcı oluyoruz. Başarılı olmak için bizi tercih eden gelinlerimize daima yüksek kaliteli ve son derece iyi performanslı ürünler sunuyoruz. Hem saç hem de makyaj hizmetlerimizde dünyaca ünlü markaların malzemelerini kullanıyoruz.

Ankara dışında Türkiye’nin birçok ilinde salonlarımız bulunuyor. Uzun yıllara dayanan güzellik sektörü deneyimlerimizi aldığımız eğitimler, bilgi birikimlerimiz ve müşteri odaklı doğru hizmet politikalarımızla her geçen gün daha da ilerletiyoruz. Yaratıcı, modaya endeksli ve güzelliğe önem veren bir hizmet sunuyoruz. Hizmet içeriğimiz kadar salonlarımızın iç ve dış dizayn güzelliğine de dikkat ediyoruz. Şık bir ambiyansta ferah bir atmosferde size hizmet veriyoruz. Avrupa Birliği’nin yeni dönemdeki yüksek standartlara uygun son sistem teknolojiye sahip cihazlarını kullanıyor ve uzman kadromuzla size hizmet veriyoruz.

Nasıl bir gelin olmak istediğinizi, düğün konseptinizi, tarzınıza yakışan stilleri göz önünde bulundurarak kişiye özel çalışmalar yapıyoruz. Tek isteğimiz salonumuzdan ayrılırken istediklerinize ulaşmış ve içiniz rahat bir şekilde düğün yeriniz gitmeniz.

Siz de Ankara kuaför salonları içerisinde yer alan Anatolia’nın kıymetli gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.