Gamze & Umut Kuaför

E-posta Gönder

 • Polatlı, Ankara.

Ekiple Tanışın

Gamze & Umut Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Gamze & Umut Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gamze & Umut Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Gamze & Umut Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Gamze & Umut Kuaför Hakkında

Gelin saçı ve makyajınız için bir arayıştaysanız, güvenebileceğiniz ve en güzel gününüzü emanet edebileceğiniz o salonu buldunuz. Uzun yıllardır güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve profesyonel olarak kuaförlük hizmeti veriyoruz. Bu süreçte şimdiye dek çok sayıda gelin adayı ile çalıştık, onları hayal ettiklerinden daha iyi bir görünümle hazırladık. Her şeyden önemlisi düğünlerine mutlu bir şekilde stressiz uğurladık. Eğer siz de sorunsuz bir şekilde tam vaktinde düğünlerine katılan gelinlerimizden biri olmak isterseniz sizi salonumuzda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Büyük bir heves ve heyecanla açtığımız salonumuz Gamze Umut Kuaför Polatlı gibi Ankara’nın en nadide ilçelerinden birinde bulunuyor. Burada semtimiz başta olmak üzere ilçenin her yerinden kolayca ulaşılabiliyor, kaliteli hizmetlerimiz sayesinde de çokça tercih ediliyoruz. Salonumuzda kuaförlükleriyle kendilerini kanıtlamış ve her biri alanında uzman bir ekiple birlikte çalışıyoruz. İşlemlerimizi eksiksiz yapıyor, aynı zamanda güler yüzlülüğümüz ve samimiyetimizden de ödün vermiyoruz. Dünya modasını takip ediyor, yeni çıkan teknikler ve işlemleri kısa sürede uygulamaya geçirebiliyoruz. Saç ve makyaj ürünlerimizin tamamında en sevilen markaların kaliteli ürünlerini kullanmayı tercih ediyoruz.

Bir kuaförden beklenebilecek tüm hizmetler bizde mevcut ve en çok da saç tasarımı konusunda övgüler alıyoruz. Saç ve türban tasarımı haricinde; kesim, boya, ombre ve sombre, balyaj, röfle, perma, keratin bakım, profesyonel makyaj, kaş tasarımı, cilt bakımı, manikür ve pedikür gibi işlemleri örnek olarak sayabiliriz.

Gelinlerimiz özelinde konuşmak gerekirse düğün konseptleri ve gelinlik modellerine saç ve türban tasarımlarını yapıyoruz. Profesyonel bir makyajla doğal tonlar kullanarak güzelliklerini ortaya çıkarıyoruz. Ankara Polatlı kuaförleri içerisinde gelinlerimize en çok özen gösteren salonlardan bir tanesiyiz. Gamze & Umut Kuaför olarak bizimle çalışmak isteyenleri yandaki formu doldurarak iletişime geçmeye davet ediyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.