Gamze & Umut Kuaför

E-posta Gönder

  • Polatlı, Ankara.

Ekiple Tanışın

Gamze & Umut Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Gamze & Umut Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Gamze & Umut Kuaför Sık Sorulan Sorular

Gamze & Umut Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Gamze & Umut Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Gamze & Umut Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Gamze & Umut Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Gamze & Umut Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Gamze & Umut Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Gamze & Umut Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Gamze & Umut Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Gamze & Umut Kuaför Hakkında

Gelin saçı ve makyajınız için bir arayıştaysanız, güvenebileceğiniz ve en güzel gününüzü emanet edebileceğiniz o salonu buldunuz. Uzun yıllardır güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve profesyonel olarak kuaförlük hizmeti veriyoruz. Bu süreçte şimdiye dek çok sayıda gelin adayı ile çalıştık, onları hayal ettiklerinden daha iyi bir görünümle hazırladık. Her şeyden önemlisi düğünlerine mutlu bir şekilde stressiz uğurladık. Eğer siz de sorunsuz bir şekilde tam vaktinde düğünlerine katılan gelinlerimizden biri olmak isterseniz sizi salonumuzda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Büyük bir heves ve heyecanla açtığımız salonumuz Gamze Umut Kuaför Polatlı gibi Ankara’nın en nadide ilçelerinden birinde bulunuyor. Burada semtimiz başta olmak üzere ilçenin her yerinden kolayca ulaşılabiliyor, kaliteli hizmetlerimiz sayesinde de çokça tercih ediliyoruz. Salonumuzda kuaförlükleriyle kendilerini kanıtlamış ve her biri alanında uzman bir ekiple birlikte çalışıyoruz. İşlemlerimizi eksiksiz yapıyor, aynı zamanda güler yüzlülüğümüz ve samimiyetimizden de ödün vermiyoruz. Dünya modasını takip ediyor, yeni çıkan teknikler ve işlemleri kısa sürede uygulamaya geçirebiliyoruz. Saç ve makyaj ürünlerimizin tamamında en sevilen markaların kaliteli ürünlerini kullanmayı tercih ediyoruz.

Bir kuaförden beklenebilecek tüm hizmetler bizde mevcut ve en çok da saç tasarımı konusunda övgüler alıyoruz. Saç ve türban tasarımı haricinde; kesim, boya, ombre ve sombre, balyaj, röfle, perma, keratin bakım, profesyonel makyaj, kaş tasarımı, cilt bakımı, manikür ve pedikür gibi işlemleri örnek olarak sayabiliriz.

Gelinlerimiz özelinde konuşmak gerekirse düğün konseptleri ve gelinlik modellerine saç ve türban tasarımlarını yapıyoruz. Profesyonel bir makyajla doğal tonlar kullanarak güzelliklerini ortaya çıkarıyoruz. Ankara Polatlı kuaförleri içerisinde gelinlerimize en çok özen gösteren salonlardan bir tanesiyiz. Gamze & Umut Kuaför olarak bizimle çalışmak isteyenleri yandaki formu doldurarak iletişime geçmeye davet ediyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.