İlayda Kuaför Polatlı

E-posta Gönder

 • Polatlı, Ankara.

Ekiple Tanışın

İlayda Kuaför Polatlı Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

İlayda Kuaför Polatlı Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İlayda Kuaför Polatlı Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

İlayda Kuaför Polatlı Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

İlayda Kuaför Polatlı Hakkında

Uzun yıllardır güzellik sektöründe faaliyet gösterdiğimiz salonumuz İlayda Kuaför Polatlı’da bulunuyor. Burada işinin ehli harika bir ekiple birlikte çalışıyor ve kuaförlük hizmetini eksiksiz veriyoruz.

Salonumuzda pek çok hizmeti barındırıyor ve bünyemizde bulundurduğumuz işlemleri yenilenen trendlere göre geliştirmeye devam ediyoruz. Bunlardan bazılarıysa; saç ve türban tasarım, kesim, boya, renklendirme, ombre ve sombre, röfle, keratin bakım, postiş ve kaynak, perma ve Brezilya fönü, porselen ve günlük makyaj, kişisel bakım, ağda, cilt bakımı, manikür ve pedikür, topuzlar, örgüler ve daha pek çok hizmeti bünyemizde barındırıyoruz. Bu gibi uygulamalar bizim günlük rutinimiz ancak aynı zamanda özel günler için de tercih ediliyoruz. Düğünler ve kına geceleri başta olmak üzere; nişan ve söz merasimleri, sünnet törenleri, mezuniyet baloları, kutlamalar ve benzeri etkinlikler için çok sayıda kadın tarafından tercih ediliyoruz.

Hepsinden çok daha özel olanlardan bir tanesi de hayatta tek bir kez yaşanacak olan düğünler. Sevdiği ile birlikte hayatını bir ömür boyu birleştirme kararı almış çiftlerin en özel gününün heyecanlarını onlarla paylaşıyoruz. Gelinimizin hayal ettiği görünüme kavuşabilmesi ve eksiksiz hazırlanabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bunun için de gelinlik modelinden mevsim şartlarına ve düğün mekanından konseptine kadar tüm önemli detaylara ayrıntılı şekilde dikkat ediyoruz.

Gelin başı hazırlığı için sıralama olarak şu yolu izliyoruz. Varsa manikür pedikürden başlıyor, yoksa da saçı ele alıyoruz. Gelinimizin seçtiği modele uygun şekilde ön hazırlıkları yapıp saçı hazırlıyoruz. Sonra yarıda bırakıyor ve kendisini makyözümüze emanet ediyoruz. Dilediği gibi yüz hatlarını öne çıkaracak doğal makyajı yaptıktan sonra saçın kalan kısmını ve son rötuşları yaparak tamamlıyoruz.

Daha detaylı bilgi için yandaki formu doldurup bize ulaşabilirsiniz, Ankara İlayda Kuaför Polatlı’da sizi bekliyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.