İzmir'deki Uygun Düğün Davetiyeleri

29.09.2020

İzmir düğün davetiyesi modelleri açısından oldukça zengin bir şehir. Çeşitliğin bu denli fazla olması, fiyat aralığının da geniş bir aralığa sahip olmasını sağlıyor. Peki bu modeller arasından uygun fiyatlı seçenekleri nasıl bulabilirim diyorsan, sana yardımcı olacak bu galeriyi incelemelisin!

Sim Davetiye

Görsel Numarası: D1546185

Uygun fiyatlı model seçenekleri bulunan İzmir davetiyecileri arasında geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan Sim Davetiye, Konak'ta hizmet veriyor. Firmanın tasarımları arasından sana bu sade tasarımlı düğün davetiyesini önereceğiz. Çünkü düğün davetiyelerini süslemede kullanılan her bir aksesuar, modelin fiyatını yükseltir. Bu davetiyeyi tercih edersen, aksesuara gerek kalmadan da şık olabilen, uygun fiyatlı bir seçim yapabilirsin. Sim Davetiye'de fiyatların 1-2 TL'den başladığını da söylemeden geçmeyelim.

Bürde Özkök

Benzer davetiyeleri bulabileceğin firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Mert Davetiye

Görsel Numarası: D1557047

Klasikten vazgeçmeyen bir tarzın ve elegant zevklerin varsa, Mert Davetiye'nin tasarımlarına mutlaka göz atmalısın. İzmir düğün davetiyesi firmaları arasında şık ve sade tasarımlarıyla öne çıkan firmanın abartısız davetiyelerinin, uygun fiyatlı seçeneklerden olduğunu da bilmende fayda var. Minimum fiyatları 1 TL'nin altında olan firmayı ziyaret etmek istersen Bornova'da bulunduklarını da belirtelim.

Bürde Özkök

Bu davetiyeci ile çalışmak ister misin?

Mert Davetiye

Mert Davetiye

Firmayı İncele


Boutique.D'lara

Görsel Numarası: D1209906

Hem çok abartılı bir düğün davetiyesi istemiyor hem de anlamlı olmasını tercih ediyorsan kitap ayracı formunda düğün davetiyelerini tercih edebilirsin. Bu modellerin uygun fiyatlı olması da cabası! İzmir düğün davetiyesi firmaları arasında yer alan Boutique.D'lara'da bu tasarımların hem şık hem de uygun seçeneklerini bulabilirsin.

Benzer davetiyeleri bulabileceğin firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Antalya Davetiye

Görsel Numarası: D1509304

Firmaların hazır model davetiye seçenekleri de özel tasarım davetiyeler kıyasla daha uygun fiyatlı oluyor. Bu nedenle öncelikle davetiyecilerin hazır modellerini inceleyip, tarzına ya da konseptine uygun seçenekler olup olmadığına bakmanda fayda var. Eğer sana hitap eden bir hazır model bulamazsan özel tasarım seçeneğini düşünebilirsin. İzmir'de geniş model seçeneği sunan firmalardan olan Antalya Davetiye'nin hazır davetiyelerine de mutlaka göz atmalısın! Minimum 1-2 TL'den başlayan fiyatları da oldukça uygun diyebiliriz.

Bürde Özkök

Benzer davetiyeleri bulabileceğin firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Patira Butik Davetiye

Görsel Numarası: D1497411

İnce, şeffaf bir şerit bile bazen, davetiyeye zarftan daha şık bir hava katar! Patira Butik Davetiye'nin bu ince-uzun, sade, davetiyesi, yaprak figürlü şeffaf şeridiyle sence de çok hoş görünmüyor mu? Üstelik bu tasarımların, büyük, zarflı modellere göre daha uygun fiyatlı olduğunu da belirtelim! Karşıyaka'da hizmet veren firmada fiyatlar 2-3 TL'den başlıyor.

Bürde Özkök

Benzer davetiyeleri bulabileceğin firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Plus Davetiye

Görsel Numarası: D1420949

Hazır model davetiyeler, özel tasarım olanlara göre daha uygundur. Baskılı kalın zarflar yerine kraft kağıt gibi az maliyetli malzemelerle kaplanan davetiyeler de uygun fiyatlı seçenekler arasındadır. Bu iki koşulu da karşılaması nedeniyle, Plus Davetiye imzalı bu davetiye de tercih edebileceğin, hesaplı seçeneklerden. 1 haftadan az teslim süresi ve 1 TL'nin altındaki minimum fiyatlarıyla dikkat çeken firma, Bornova'da bulunuyor.

Benzer davetiyeleri bulabileceğin firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE

İsbaş Matbaa

Görsel Numarası: D364827

Davetiye modelleri boyutlarına göre de fiyatlandırılıyor. Eğer İsbaş Matbaa'nın bu kitap ayracı formundaki ince davetiyesi gibi bir model tercih edersen, daha geniş ve uzun modellere kıyasla ödemen gereken ücretin daha az olacağını söyleyebiliriz.

Bürde Özkök

Bu davetiyeci ile çalışmak ister misin?


Sıradaki Galeriler

Düğün Davetiyesi kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Davetiyesi Firmaları

Düğün Davetiyesi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum