Düğün Davetiyesi İzmir

Dilay Davetiye ve Nikah Şekeri

  • Min. Fiyat
    10-15 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Dilay Davetiye ve Nikah Şekeri Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10-15 TL

Dilay Davetiye ve Nikah Şekeri Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Minimum Sipariş Adeti
50
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım

Dilay Davetiye ve Nikah Şekeri Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Dilay Davetiye ve Nikah Şekeri Hakkında

Dilay Davetiye ve Nikah Şekeri olarak 2010 yılından bu yana en güzel gününüze dair en güzel davetiyeleri hazırlıyor, düğününüze dair bilgileri duymayanın kalmamasını sağlıyoruz. Çiftlerimize güven duygusu veriyor, yeni bir hayata hazırlandığınız bu süreçte işinizi kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Müşterilerimiz istekleri ve taleplerine göre işlerimizi ortaya koyuyor, çeşitli ürünlerle İzmir düğün davetiyesi arayışlarınızı sonlandırıyoruz.

Deneyim
Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörü bütün incelikleriyle tanıyor, ortaya koyduğumuz her bir işe bütün deneyimlerimizi yansıtıyoruz. Yıllar içinde değişen ve gelişen günceli anbean takip ederek yenilikten kopmuyor, modern dokunuşlarımızı eksik etmiyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini daima önceliğimiz yaparak taleplerinizi yerine getiriyor, güvenli bir firma olarak davetiye ve nikah şekerinin en iyisini yapıyoruz.

Hizmetler
Davetiyelerimizde butik modellere yer veriyor, dijital baskı ve etiket gibi işleri de yapıyoruz. Katalog ürünlerimiz de bulunuyor. Düğününüzün tarihi ve saati, mekanın konumu gibi bilgileri özenle işliyor, eksiksiz ve zarif görünüme sahip davetiyelerinizi özenle hazırlıyoruz. Müşterilerimizin isteği ve taleplerine göre davetiyeleri dizayn ediyor, ortaya koyduğumuz her bir işte fikirlerinizi dinliyoruz.

Nikah şekeri temin edebiliyor, karşılama panosu, kına kartları, davet masalarına isimlikler ve davet masası numaraları hazırlıyoruz. Düğününüz esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz kart baskısına gerektiren pek çok şeyi yapıyor, eksiksiz bir düğün organizasyonu gerçekleştirmenize katkıda bulunuyoruz. Düğününüzden kınanıza, nikahınızdan sözünüze her şeyi düşündüğünüz bu dönemde ufak dokunuşlarımızla İzmir’de düğün davetiyeleri arayışınızı sonlandırıyoruz.

Konak’ta yer alan işletmemizde bütün taleplerinizi yerine getiriyor, ortaya koyduğumuz bütün işleri titizlikle yapıyoruz. Davetiye, nikah şekeri, kına kartı ve çok daha fazlasını birbirinden güzel örneklerle süslüyor, seveceklerinden emin olmak için çiftlerimizin fikirlerini de alıyoruz. Davetiyelerini bizimle birlikte hazırlamak isteyen çiftlerimiz profildeki bilgilerden bizimle iletişime geçebilir ve İzmir düğün davetiye fiyatları için “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    863 Sokak No:1-C Prinç Center AVM Konak / İZMİR

  • Haritadaki Konumu

    Dilay Davetiye ve Nikah Şekeri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.