Düğün Davetiyesi İzmir

Patira Davetiye

  • Min. Fiyat
    10-15 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Patira Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10-15 TL

Patira Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Minimum Sipariş Adeti
50
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım

Patira Davetiye Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Patira Davetiye Hakkında

Özel günlerinizde birlikteliğinizi yansıtacak en önemli detayıdır davetiyeniz. Biz de bu durumun farkında olan Patira Butik Davetiye ekibi, davetiyenizi en iyi şekilde hazırlayıp size sunmak için burada! 2017 yılından beri çiftlerimize hizmet veriyoruz, birlikte harika anılar biriktiriyoruz. Özenli, yenilikçi, farklı ve detaylarında sizi yansıtan bir davetiye istiyorsanız, kesinlikle bizimle çalışmalısınız!

Basit bir detaymış gibi görünse de aslında misafirlerinize göndereceğiniz davetiyeniz, yapacağınız davetin konsepti hakkında bir ipucu veriyor. Yazılan her satır, duygularınızı yansıttığınız kelimeler, seçtiğiniz kâğıt tipi ve davetiyenizi içine koyacağımız zarfın modeli... Tüm bu detaylar aslında vereceğiniz mesajın değerini ve anlamını ifade ediyor. Bu saydığımız özelliklerden güzel bir bütün oluşturmak için titiz bir çalışma yürütüyor, elimizden geldiğince özel isteklerinizi de yerine getiriyoruz.

İzmir düğün davetiyesi olarak hizmet versek de talep edildiğinde şehir dışına da davetiye gönderimi yapabiliyoruz. Sürecimiz bizimle iletişime geçtiğiniz anda başlıyor. Bu aşamada sizi yakından tanımaya çalışıyoruz ki zevkine hitap eden, düğün temanıza da uygun modellerimizi beğeninize sunabilelim. Eğer aklınızda bir tasarım varsa modeli bize anlatmanız yeterli olacak çünkü tarif ettiğiniz davetiye nasıl olursa olsun onu yapabilecek tecrübe ve yetkinliğe sahibiz. Bu konuda bize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Seçim yaparken kararsızlık yaşayan çiftlerimiz için de doğru yönlendirmeler yaparak hayal ettikleri davetiyeyi bulmalarına yardımcı oluyoruz.

Davetiyenizin tasarımı dışında sevdiklerinize vereceğiniz mesaj da önemli bir detay. Bu noktada isterseniz hazır metinlerimizden isterseniz de kendinizin oluşturabileceği bir metinden yararlanabilirsiniz. Tercih sizin! Hazırladığımız davetiyeleri 1 hafta içerisinde teslim ettiğimizden çok fazla beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Davetiye siparişleriniz için minimum sipariş adetinin 50 olduğunu da belirtelim.

Davetiye modellerimiz ve Karşıyaka davetiye fiyatlarımız hakkında görüşmek isterseniz; sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir, aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    2016/2 SOK NO:2/A BOSTANLI MAH.BOSTANLI KARŞIYAKA/İZMİR

  • Haritadaki Konumu

    Patira Davetiye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.