Düğün Davetiyesi İzmir

Yeşeren Kalem

 • Min. Fiyat
  10-15 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yeşeren Kalem Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10-15 TL

Yeşeren Kalem Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
Yok
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım Ücretsiz Teslimat

Yeşeren Kalem Hakkında

Aşkımız her yerde güneşlensin, her yerde yeşersin,ömrü uzun olsun… Yeşeren Kalem İzmir ürünleriyle tüm bu hayalleri gerçek yapabiliriz. Size, tüm misafirlerinizi büyülemeyi vadediyoruz. Firmamızın patentli ürünlerinden seçeceğiniz nikah hediyelikleriyle,siz de arkamızda bıraktığımız binlerce mutlu çift gibi düğün gününüzü ölümsüzleştirebilirsiniz. Biz de sizin kadar heyecanlıyız ve aşkınızdan ilham almak istiyoruz.

●Deneyim
Konak düğün hediyelikleri denilince akıllara ilk bizim geliyor olmamız, tamamen verdiğimiz hizmet kalitesiyle doğru orantılı. Başarımızın sırrı, sizinle kurduğumuz doğru iletişim. Sizi can kulağıyla dinliyor, isteklerinizi anlıyor ve o isteklere kendi vizyoner bakış açımızla sizin de onayladığınız yorumlar getiriyoruz. Bu sayede de ortaya herkesi memnun edip, dillere destan olacak hoş hediyelikler çıkarabiliyoruz.

●Hizmetler
Siparişlerimizde, sizin düşündürecek herhangi bir alt limit belirlemiyoruz. Bu sayede de irili ufaklı her türlü davette boy gösterebiliyoruz. Yani, bizi hem butik organizasyonlarda, hem de binlerce kişinin olduğu devasa davetlerde görebiliyorsunuz. Ayrıca, aldığımız siparişleri maksimum 1 hafta gibi bir sürede sizin için özenle hazırlayıp, Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak kargoyabiliyoruz.

Firma olarak size geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Yeşeren kalemlerinizi, dilerseniz çiçek tohumlarından, dilerseniz de sebze tohumlarından seçebiliyorsunuz. Ayrıca, tek bir siparişte iki farklı tohum da tercih edebiliyorsunuz. Kalemlerimizi, isterseniz sonrasında kitap ayracı olarak da kullanılabilen paketlerle tasarıyabiliyoruz. Dileyen müşterilerimiz için de farklı tonlarda değişik süslemeler yapabiliyoruz.Böylece, hediyeliklerinizin tamamen sizin ruhunuzu yansıtmasını sağlıyoruz.

●Ek Hizmetler
Ürünlerimizi tamamen kişiselleştirebileceğinizi belirtmek isteriz. Kalemlerimizin önlü arkalı iki tarafına da istediğiniz detaylarla baskı yapabiliyoruz. Bu kısımlarda dilerseniz düğün tarihinizi, dilerseniz sizin ve eşinizin adını, dilerseniz de tohumunuzun içeriğini yazıyoruz. Hediyelik kaleminiz sadece sizi yansıtsın ve hayatınız boyunca yüzünüzde bir gülümsemeye sebep olsun istiyoruz.Yaptığımız en ufak işlemde dahi, sizin onayınızı almadan baskıya gitmiyoruz.

Misafirlerinize, sıradan bir hediye vermek yerine çiçek açan bir kurşun kalem verdiğinizi ve ortaya çıkan mutluluğu bir düşünün… İzmir düğün hediyelikleri arasında hala kararsız kaldıysanız bir an önce firmamızla irtibata geçmenizi tavsiye ediyoruz. Bize, sayfanın sağındaki iletişim formunu doldurarak ya da yukarıdaki numarayı arayarak kolaylıkla ulaşılabilirsiniz. Böylece, size özel hazırlanmış kampanyalardan da haberdar olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Alsancak

 • Haritadaki Konumu

  Yeşeren Kalem Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.