Düğün Davetiyesi İzmir

Mert Davetiye

  • Min. Fiyat
    5 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mert Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5 TL'den az

Mert Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
250
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım Ücretsiz Teslimat

Mert Davetiye Hakkında

Davetiyeler mutluluğu ulaştırmak içindir. Düğünlerin, kına gecelerinin, nişanların ve sünnet düğünlerinde mutluluğunu paylaşmak isteyenler için bir aracıdır. Bizde mutluluğu paylaştırmak amacıyla 2014 yılında yola çıktık. Davetiyeleri Türkiye’nin her yerine ulaştırmaya amaçladık. Bu amacımız doğrultusunda ücretsiz teslimat ile davetiyelerinizi ulaştırıyoruz.
Düğün gününüz için çok heyecanlısınız. Hangi düğün davetiyesini seçeceğinize karar veremiyorsunuz. Bütün modelleriyle düğün davetiyesi Mert davetiye ’de! Peki siz hangi modeli seçmek istersiniz?
• Ucuz davetiye modellerimizden;
Nur davetiye modelleri, beyaz zarflı davetiye modelleri, kraft modeller, flower modellerimizi incelemek için mağazamıza gelebilirsiniz.
• Nur davetiye kataloğunu hareketli fotoğraf davetiyeleri, kartpostal davetiyeler, cut out davetiyeler yer alıyor.
• Renkli zarflı modellerde aklınıza gelebilecek her renk davetiye modeli ile karşınızda oluyoruz, istediğiniz renk seçeneği
• Sünnet davetiyeleri ile çocuklarınızı mutlu edecek, çizgi film karakterli davetiye seçeneklerimiz bulunuyor.
Saydığımız bütün davetiyelerimizin baskılarımız 230 Gr. Amerikan Bistrol Kağıdına yapılmaktadır. İsteğinize göre değişiklik yapabilir, istediğiniz kâğıt türünü kullanabiliriz. Her bütçeye uygun olmamız da geniş bir kitleye hitap etmemizi sağlıyor. Evlenecek olan çiftlerin de bütçelerini düşünerek, minimum tane fiyatı 1 TL’nin altında birçok davetiyemiz bulunuyor. Siparişlerinizi verirken de minimum sipariş adetimiz 250 olmakla beraber 3 farklı ödeme seçeneğine sahibiz.
Davetiye seçeneklerimizi incelerken zorlanır iseniz, numune paketlerimizden yollayabiliriz. Numune paketlerimiz 25 farklı modeli içerir.
Daha fazla bilgi almak için neden formu doldurmuyorsunuz?

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    İzmir/Bornova

  • Haritadaki Konumu

    Mert Davetiye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.