Düğün Davetiyesi İzmir

Magenta Group Reklam

Magenta Group Reklam
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Magenta Group Reklam Hakkında

Düğün davetiyesi seçimi yapmak düğün sürecinin zorlu dönemlerinden biridir. Davetlileri düğüne çağırmanın en etkili ve şık yolu davetiye seçiminden geçer. Çiftler davetiye seçimi yaparken hem kendi isteklerine hem de düğün konseptlerine uygun seçimler yapmalıdır. Davetiye modelinizi hala belirlemediyseniz sizi Magenta Group Reklam'a bekliyoruz. İzmir'de hizmet sunan firmamız İzmir ve tüm illere davetiye hizmeti sunuyor. Bizim için mesafelerin önemi yok. Sizler siparişinizi verin, bizler hazırlayalım. Siparişinizi verdikten sonra en kısa sürede davetiyelerinizi sizlere ulaştırıyoruz. Tam zamanında teslimat hizmeti sunuyor, sizleri kesinlikle mağdur etmiyoruz. Her zevke uygun binlerce davetiye modeli arasından seçim yapmak size kalmış. Sipariş verdikten sonra ekibimiz en kısa sürede davetiyelerinizi sizlere ulaştırıyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    864 sok. No:18 Kemerati / Izmir

  • Haritadaki Konumu

    Magenta Group Reklam Yol Haritası

Magenta Group Reklam Yorumları (1)

Ceyhan

Düğün Tarihi: 11.09.2015

500 tane düğün davetiyesi siparişi vermiştim ve davetiyelerim anında hazırlanmıştı ve ben çok beklerim diye beklerken hemen düğünden üç ay önce alabilrsiniz diye bilgilendirmişlerdi devamlı benimle iletişim içersinde bulunup neyin nasıl olacağını ve nelerin olacagını nelerin olmayacağını konuşup... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.