Antalya Davetiye

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

1 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Bornova, İzmir

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti 100

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, DVD Davetiye

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı, Checkbox, Cut-out basımı

Önerilen Firmalar

Davetiyejim
49 1

Çiğli

Davetiyejim

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim
Davetiyecim
56 5

Balçova

Davetiyecim

1-2 TL
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Düğünüzü konuklarınıza duyuracağınız davetiye arayışınız artık son buldu! Çünkü Antalya Davetiye olarak tüm beklentilerinizi karşılıyoruz. Birinci kalite ürünlerle birlikte hayatınızın en önemli günündeki bu aracı kart için birçok modele sahibiz.

Eğer şık bir düğün salonunda davetinizi düzenleyeceksiniz, 20’den fazla çeşidiyle Lotus Davetiye modelimiz tam size göre! Altın varaklı detaylardan püsküllere kadar oldukça şık konseptli bu davetiyelerimiz arasında takvim yaprağı gibi olan modellerimiz bile mevcut! Eğer bir kır düğünü yapacaksanız da çiçek detaylarının bolca yer aldığı Floral Davetiyelerimizden seçimini yapabilirsiniz. Bir kuş kafesi, arabadan uçan balonlar ya da bisiklete binmiş çiftin çizimlerinin yer aldığı daha sevimli olanlardan istiyorum diyorsanız da Ela Davetiye modellerimiz tam size göre! İzmir düğün davetiye firmaları arasında 20’yi aşkın modele sahibiz. Dolayısıyla beklentilerinizi karşılayacağımızdan bu geniş yelpazemiz sebebiyle eminiz.

Davetiye seçerken düğün konseptiniz oldukça önemlidir. Kır düğünü tercih eden çift ile salon düğünü yapacak çiftlerin seçimleri elbette farklı olacaktır. Çünkü davetiyeniz aynı zamanda düğününüzün konseptini de yansıtıyor. Bir de tabii ki tarzınız. Eğer sinemayı seven bir çiftseniz klaket davetiyelerimizden seçebilirsiniz. Ya da konseptli durumlardan hoşlanıyorsanız da Sytlish davetiye modellerimizi değerlendirebilirsiniz.

Aynı zamanda DVD davetiye şeklinde de hizmet veriyoruz. Farklılık yaratmak istiyorsanız tercihiniz bu yönde de olabilir. Ayrıca sadece davetiye değil aynı zamanda birçok nikah şekeri çeşidine de sahibiz. Hem davetiye hem de nikah şekeri ihtiyacınızı aynı anda karşılayabiliyorsunuz.

Davetiye modellerimizi incelemek ve fiyat bilgisi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Bunun için de sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanmak ya da yandaki formu eksiksiz doldurmanız yeterli! Bu sayede birçok davetiye modelimiz içerisinde kendinize en uyacak olanı bulacağınızdan eminiz! Bizimle iletişime geçmeniz için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Muzaffer Aydemir

  • Adres: İzmir

Antalya Davetiye Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!