Justin Alexander

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

Konak, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
188 24

Konak

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

......

Wow Fashion Bride
242 1 10

Konak

Wow Fashion Bride

......

Jeyan Gedik
25 1 10

Konak

Jeyan Gedik

......

Hakkında

Tül kumaş, tafta kumaş, şifon, saten, organze, ipek, mikado ipeği gibi çok çeşitli gelinlik kumaşları ile gelinlerin hayallerinde yer alan gelinlik modelleri Justin Alexander tarafından dikilmektedir. Kişiler burada özel olarak gelinliklerini tasarlatabilmektedirler. Hazır modeller arasından seçimlerini gerçekleştirebilmektedirler. Sadece gelinlik modelleri üzerinden değil, kına geceleri ve nişanlık gibi özel kıyafetlerinde tasarımı ve dikimi gerçekleştirilmektedir. Uzun, kısa, kuyruklu, kabarık, balık, straplez, kayık yakalı, vintage gibi pek çok gelinlik modelleri burada dikilmektedir. Gelinlik modelleri ile uyumlu olabilecek duvaklar da tasarlanmaktadır. Kişiler hazır modeller arasından istediklerini seçebilmektedirler. Gelinlikler düğünlerin en önemli alışverişleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle seçimi ve dikimi konusunda özen göstermek gereklidir. Yer alan profesyonel ekiple bu konuda gerekeni yapmaktadırlar.

İletişim

Cagdas Aydin

SİNAN KARABULUT

Janset Bac Dulger

Seyda Anbarli

  • Adres: Necatibey bulvarı No:10 Kat:1

Justin Alexander Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.