Düğün Moda

E-posta Gönder

1 yorum

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? kişiye özel en son tred modelleer müşterinin istegi dogrultusunda üretim yapmaktayız

Önerilen Firmalar

Zeynep Karaoğlu
57 11

Konak

Zeynep Karaoğlu

3 hafta
Özel Dikim
Nur Concept
87

Karabağlar

Nur Concept

2 hafta
Özel Dikim
Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture
217 31

Konak

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

İzmir’de uzun süredir faaliyet gösteren, gelinlik sektöründe önemli bir konumda olan ve kalitesiyle bugüne kadar tercih etmiş her gelinini memnuniyetle uğurlayan bir modaevi ile tanıştırmak istiyoruz sizleri. Vücudunuza, düğün konseptinize ve bütçenize göre pek çok farklı seçenek sunan, en yeni trendleri yakından takip ederek hem geleneksel hem de trend modelleri bulabileceğiniz Düğün Moda İzmir’in merkezi ilçesi Konak’ta hizmetinizde!

2000 yılından bu yana kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ve yenilikçi vizyonumuz sayesinde gelin adaylarının ilk tercihleri arasında olduk. Mesleğimizi daha iyi yerlere getirmek, bunu yaparken de trend ve modaları yakından takip etmek bizim öncelikli amacımız oldu. İstek, ihtiyaç ve beklentileri karşılamayı hedefleyerek sizlerin memnuniyetini esas aldık. Eğer İzmir’de düğününüz için kusursuz görünmeyi ve sevdiklerinizin hayran bakışlarına şahit olmayı istiyorsanız, gelinliğinizi Düğün Moda’dan seçmenizi öneriyoruz.

İzmir gelinlik firmaların ayrıldığımız noktalardan biri de; toptan ve parekende satışlarımızın da bulunması! Gelinliklerimizi bizi Türkiye’nin birçok yerinden tercih etmek isteyen herkesle buluşturabiliyoruz. Hazır model ve özel dikim gelinliklerimiz ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için biz hazırız, ya siz?

Kumaşı, dikimi, kullanılan aksesuarları, işlemeleri ve daha bunun gibi pek çok detayı özenle düşünüp tasarladığımızı belirtmek istiyoruz. Üstünüzde gururla taşıyacağınız Düğün Moda gelinlikleri ile göz kamaştıran bir görünüme sahip olacaksınız.

Sadece gelinlik değil, nişanlık ve abiye seçenekleri ile de özel günlerinizin hepsinde bizi tercih edebilmenizi sağlıyoruz. Kaliteyi bu ürünlerimizde de bulacak, kendinizi ayrıcalıklı hissetmeye devam edeceksiniz.

En özel gününüze Düğün Modaevi ile hazırlanmak isteyen gelin adaylarının yapması gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurmaları ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanmaları. Böylelikle bizimle iletişime geçebilir ve hazırlıklarımıza başlayabiliriz.

İletişim

Mustafa Karaboga

Hakan Karaboğa

  • Adres: Şehit Fehmi Bey Cad. No:13 K:2 Konak/izmir

Düğün Moda Yol Haritası

1 yorum


BE

BEGÜM

Düğün Tarihi: 24.08.2015

Gelinliğimi 2 yada 3 provada teslim aldım. İki düğün yaptığımız için Konya da olan gelinliğimi hiç prova almadan diktiler. Tecrübeli olmalarından kaynaklanıyor bu da. Özellikle gelinlikçimden memnun kaldım bu süreçte. Çevremde bekar olanlar için tavsiye ediyorum gelinliğimi. Kişye özel dikim... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!