Düğün Moda

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Düğün Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Düğün Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Düğün Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Düğün Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  kişiye özel en son tred modelleer müşterinin istegi dogrultusunda üretim yapmaktayız

Düğün Moda Hakkında

İzmir’de uzun süredir faaliyet gösteren, gelinlik sektöründe önemli bir konumda olan ve kalitesiyle bugüne kadar tercih etmiş her gelinini memnuniyetle uğurlayan bir modaevi ile tanıştırmak istiyoruz sizleri. Vücudunuza, düğün konseptinize ve bütçenize göre pek çok farklı seçenek sunan, en yeni trendleri yakından takip ederek hem geleneksel hem de trend modelleri bulabileceğiniz Düğün Moda İzmir’in merkezi ilçesi Konak’ta hizmetinizde!

2000 yılından bu yana kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ve yenilikçi vizyonumuz sayesinde gelin adaylarının ilk tercihleri arasında olduk. Mesleğimizi daha iyi yerlere getirmek, bunu yaparken de trend ve modaları yakından takip etmek bizim öncelikli amacımız oldu. İstek, ihtiyaç ve beklentileri karşılamayı hedefleyerek sizlerin memnuniyetini esas aldık. Eğer İzmir’de düğününüz için kusursuz görünmeyi ve sevdiklerinizin hayran bakışlarına şahit olmayı istiyorsanız, gelinliğinizi Düğün Moda’dan seçmenizi öneriyoruz.

İzmir gelinlik firmaların ayrıldığımız noktalardan biri de; toptan ve parekende satışlarımızın da bulunması! Gelinliklerimizi bizi Türkiye’nin birçok yerinden tercih etmek isteyen herkesle buluşturabiliyoruz. Hazır model ve özel dikim gelinliklerimiz ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için biz hazırız, ya siz?

Kumaşı, dikimi, kullanılan aksesuarları, işlemeleri ve daha bunun gibi pek çok detayı özenle düşünüp tasarladığımızı belirtmek istiyoruz. Üstünüzde gururla taşıyacağınız Düğün Moda gelinlikleri ile göz kamaştıran bir görünüme sahip olacaksınız.

Sadece gelinlik değil, nişanlık ve abiye seçenekleri ile de özel günlerinizin hepsinde bizi tercih edebilmenizi sağlıyoruz. Kaliteyi bu ürünlerimizde de bulacak, kendinizi ayrıcalıklı hissetmeye devam edeceksiniz.

En özel gününüze Düğün Modaevi ile hazırlanmak isteyen gelin adaylarının yapması gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurmaları ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanmaları. Böylelikle bizimle iletişime geçebilir ve hazırlıklarımıza başlayabiliriz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Şehit Fehmi Bey Cad. No:13 K:2 Konak/izmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Düğün Moda Yol Haritası

Düğün Moda Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

BE

Begüm

Düğün Tarihi: 24.08.2015


Gelinliğimi 2 yada 3 provada teslim aldım. İki düğün yaptığımız için Konya da olan gelinliğimi hiç prova almadan diktiler. Tecrübeli olmalarından kaynaklanıyor bu da. Özellikle gelinlikçimden memnun kaldım bu süreçte. Çevremde bekar olanlar için tavsiye ediyorum gelinliğimi. Kişye özel dikim... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.