Işılay Aşık Moda

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Işılay Aşık Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Işılay Aşık Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Işılay Aşık Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık

Işılay Aşık Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi

Işılay Aşık Moda Hakkında

Tüm güzelliğinizle ışık saçtığınız, beyaz bir gelinlik belki de çocukluğunuzdan beri en büyük hayaliniz. Böylesine özel bir günde her detayıyla içinize sinen, üstünüzden hiç çıkarmak istemeyeceğiniz hayallerinizdeki gelinlik için sizi Işılay Aşık Moda Evi İzmir’e davet ediyoruz. Şimdiye kadar mağazamızdan birçok mutlu gelini sevgiyle hayatının en güzel gününe uğurladık, onlarla çok güzel anılar biriktirdik. Gelinlerimizi bir müşteri olarak değil, arkadaşlarımız olarak görüyor, onları %100 mutlu edecek sonuca ulaşana kadar durmuyoruz.

Tüm gelinliklerimizde el işçiliğinin kusursuz olması için özenle çalışıyoruz. Gelinliğin modelini gösterenin kusursuz dikim olduğuna inanıyoruz. Bunun için alanında uzman, tecrübe sahibi bir ekibe sahibiz. Hazır modellerimiz arasında; vücudunuzu kusursuz bir şekilde saran balık modellerden, kendi peri masalınızın başrolü gibi hissedeceğiniz prenses modellere kadar her çeşit gelinliği mağazamızdan bulabilirsiniz.

Düğününüzde tamamen sizin hayalleriniz doğrultusunda hazırlanmış, özel dikim bir gelinlik isterseniz de profesyonel ekibimizle size her detayıyla kusursuz bir gelinlik dikebiliyoruz. Özel dikim gelinliklerde isteklerinizi dikkatle dinliyor, her aşamada sizin tam içinize sinecek sonuca ulaşmak için çalışıyoruz. Tüm hazırlıkların sonunda gelinliğinizi maksimum 3 prova içinde üstünüze tam oturacak şekilde hazırlıyoruz.

Gelinliğin yanında birbirinden güzel tasarımlara sahip abiye modellerimiz de bulunuyor. Böylece düğününüzde sizin olduğu kadar sevdiklerinizin de kusursuz bir görüntüye ulaşmasını sağlıyoruz. Ayrıca kına geceleri için her detayı sevgiyle işlenmiş özel dikim bindallı hizmetinide siz değerli gelinlerimize sunuyoruz.

Gelinliğinizin güzelliğini tamamlayacak duvağınızı da mağazamızda bulabiliyorsunuz. Gelinliğinize en uygun modeller için dilerseniz tecrübeli ekibimizden de yardım alabiliyorsunuz. Düğününüzün ardından atmaya kıyamayacağınız gelin buketi isterseniz, birbirinden güzel gelin buketi modellerimiz de bulunuyor.

Siz de Işılay Aşık Moda Evi Bostanlı’nın hazırladığı mutlu gelinlerden biri olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu doldurup, ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Necatibey Bulv. No:10/501 K:5 Akar iş Hanı / Çankaya Merkez / İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Işılay Aşık Moda Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.