Özlem Modaevi

E-posta Gönder

Özlem Modaevi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Özlem Modaevi Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
5 hafta

Özlem Modaevi Sık Sorulan Sorular

Özlem Modaevi gelinlik fiyatları ne kadar?

Özlem Modaevi gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Özlem Modaevi gelinlik teslim süresi ne kadar?

Özlem Modaevi gelinlik teslim süresi 5 hafta'dır.


Özlem Modaevi kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Özlem Modaevi 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Özlem Modaevi aksesuar sağlıyor mu?

Özlem Modaevi, duvak, gelin kesesi, gelin buketi aksesuarlarını sağlamaktadır.


Özlem Modaevi pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Özlem Modaevi pazar günü hizmet veriyor.


Özlem Modaevi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Özlem Modaevi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Özlem Modaevi Hakkında

Hayatınızın en özel gününde, düğün gününüzde prensesler gibi görünmek istemez misiniz?

Özlem Modaevi olarak güzelliğinizi ve tarzınızı yansıtan birbirinden farklı gelinlik modellerimizle istediğiniz gibi bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. İzmir’de faaliyet gösteriyor, güzelliğinize, zarafetinize katkıda bulunan modeller üretiyoruz. En güzel gelinlik modellerini beğeninize sunabilmek için son trendleri takip ediyoruz. İşinde uzman ve profesyonel ekibimizle birlikte kişiye özel tasarımlar yapıyor, sizi ifade eden bir gelinliğe sahip olabileceksiniz.

Gelinlik modelinize karar vermediyseniz, isteklerinizi anlamak adına sizinle uzun bir sohbete giriyor, çay kahve eşliğinde sizi ve tarzınızı anlatan gelinlik modelini kafamızda canlandırıyoruz. Edindiğimiz tecrübe ışığında size tavsiyeler veriyor ve size uygun gelinlik modellini birlikte belirliyoruz. Gelinlik modelini belirlediyseniz katalogda gördüğünüz her modeli özel olarak dikebiliyoruz.

Modellerimizi tasarlarken birden fazla detayı göz önünde bulunduruyor, düğün günü büyük bir uyum içerisinde görünmenizi sağlıyoruz. Düğün gerçekleştireceğiniz mekândan vücut tipinize, belirlediğiniz konseptten bulunduğumuz mevsime uygun en güzel modelleri sizinle buluşturuyoruz.

Gelinlik seçiminde vücut tipinize uygun model seçebilmek oldukça önemlidir. Bu konuda size danışmanlık yapıyoruz. Her vücut tipine uygun, kusurları saklayan prenses ve A kesim modellerini ve vücut hatlarını belirgin göstererek balık kesim modellerini vücudunuza uygun olup olmadığı hakkında bilgi veriyoruz.

Modelimizi belirledikten sonra ortalama olarak 3 provada gelinliğinizi hazırlıyoruz. Duvak, saç aksesuarı ve taç hizmeti de veriyor, uygum içerisinde görünmenizi sağlıyoruz.

Özlem Modaevi İzmir şehir merkezinde yer aldığımızdan dolayı provalarınıza geliş gidişiniz için size oldukça kolaylık sağlıyoruz. Modellerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgiye sahip olmak istiyorsanız sizi modaevimize davet ediyoruz. Bizimle iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.