Miss Ekru Gelinlik

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Miss Ekru Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Miss Ekru Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Miss Ekru Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Miss Ekru Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Miss Ekru Gelinlik Hakkında

Gelin adaylarının saç ve makyaj ile birlikte en çok önem verdiği konuların başında gelinlik geliyor. İzmir’de bu konuda tamamen güvenebileceğiniz ve profesyonelliği ile bu süreci en iyi şekilde atlamanızı sağlayacak bir modaeviyle tanıştırmak istiyoruz sizleri; Miss Ekru Gelinlik!

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri memnuniyet odaklı bir hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Gelin adaylarımıza özel modeller tasarlıyor, vücut özellikleriniz ve beden ölçülerinizi ön planda tutarak çeşitli gelinlikler öneriyoruz. Kumaş seçiminden işlemelere, gelinlik modelinden dikimine kadar her konuda fikrinizi alıyor, sizinle birlikte hareket ediyoruz. Size özel olan bugünde her ayrıntının sizin istediğiniz gibi olması gerektiğini düşünüyoruz. Bu bilinçle de istek ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacağımızdan eminiz.

Yenilikçi moda anlayışının yanı sıra gelinlik seçenekleri ve avantajlı fiyat politikası ile de gelin adaylarımızın yanında oluyoruz. Bir gelinlikçide bulmak istediğiniz tüm özellikle Miss Ekru Gelinlik’te var. Bizi tercih ederek bu ayrıcalıklı tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

Güler yüzlü bir karşılamayla başlayan hizmetlerimiz sunum ve prova ile devam ediyor, uğurlama ile son buluyor. Son ana kadar mutluluğunuzu amaçladığımızdan emin olabilirsiniz.

Kemeraltı gelinlik firmalarından ayrıldığımız en önemli noktalardan biri de uzman kadromuz. Sektörde uzun yıllar çalışarak kendilerini kanıtlamış tasarımcılarımız ile düşleriniz gerçeğe dönüşüyor.

Sadece gelinlik hizmeti vermekle sınırlı kalmıyor, nişanlık, abiye, bindallı ve damatlık gibi ürünleri de sizinle buluşturuyoruz. Farklı özel günlere ve zevklere hitap ederek bu ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılıyoruz. Gelinlikte olduğu gibi diğer tüm ürünlerde de aynı kaliteyi bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Hayatınızda mutlulukla hatırlayacağınız günlerin belki de başında gelen düğününüzde Miss Ekru Gelinlik farkını yaşamaya ne dersiniz? Bunun için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Yepyeni bir hayata adım atarken bizim de bir payımız olursa, ne mutlu bize!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.