Gelin Saçı ve Makyajı

Güzelbahçe Gelin Saçı ve Makyajı

Güzelbahçe Erkin Tepe Hair Design

7.500-10.000 TL

Güzelbahçe Nazife Kuaför

2.500 TL'den az

Güzelbahçe Oğuzhan Topçu

5.000-7.500 TL

Güzelbahçe Salon Orhan Çetin

5.000-7.500 TL

Güzelbahçe Hira Saç Tasarım

5.000-7.500 TL

Güzelbahçe Kuaför Uğur Sarıoğlu

2.500-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Güzelbahçe Kuaförleri ve Hizmetleri

Saçını ve makyajını Güzelbahçe kuaförlerinde yaptırmak isteyen gelin adaylarının karşısına birbirinden farklı seçenekler çıkıyor. Kuaför salonları yoğun olarak; Çelebi, Atatürk, Kahramandere, Maltepe ve Yalı mahallelerinde yer alıyor. Bu semtlerdeki salonlar hem saç hem de makyaj hizmetlerini bünyesinde bulunduruyor. Güzelbahçe kuaförlerinin hizmet ve olanakları değişse de üstün kalite anlayışı aynı kalıyor.

Güzelbahçe’deki kuaförler ve makyözler, gelinlere çok sayıda profesyonel hizmet sunuyor. Kuaförler, gelin adaylarının saç yapısına uyan modeli seçmelerine yardımcı oluyor. Uzman makyözler makyaj yaparken, gelinlerin cilt tipi ve yüz şeklini ön planda tutuyor. Doğru tekniklerle yapılan saç modelleri ve makyaj stilleri sayesinde gelin adaylarının güzellikleri de taçlanmış oluyor.

Güzelbahçe Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Güzelbahçe’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Güzelbahçe kadın kuaförleri arasında seçim yaparken, bazı noktalara dikkat etmelisiniz. İlk olarak nasıl bir hazırlık süreci geçirmek istediğinizi planlamalısınız. Saç ve makyaj dışında alacağınız ekstra hizmetleri belirlemelisiniz. Güzellik salonunda, evde veya düğün mekanında hizmet almayı tercih edebilirsiniz. Kuaförünüzün ve makyözünüzün dilediğiniz yerde hizmet sunmasını istiyorsanız, bütçenizi artırmalısınız.

Temizlik ve hijyene ekstra özen gösteren titiz kuaförlerle anlaşmalısınız. Kuaförünüzün ve makyözünüzün; tecrübeli, güvenilir ve çözüm odaklı olmasına dikkat etmelisiniz. Kuaförünüzü seçmeden önce salonda çalışan kişi sayısını mutlaka öğrenmelisiniz. Yakınlarınızın da hizmetlerden yararlanmasını istiyorsanız, büyük bir ekibi olan kuaförleri tercih edebilirsiniz. Güzelbahçe kuaförlerinin daha önce hazırlamış olduğu gelinlerin fotoğraflarını da inceleyebilirsiniz.

Güzelbahçe Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Güzelbahçe Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Güzelbahçe gelin saçı fiyatlarının birçok bütçeye hitap ettiği ilçeler arasında yer alıyor. Çelebi ve Atatürk mahallelerinde yer alan kuaför salonları, gelin saçınızı çok uygun fiyatlara yapabiliyor. Tasarım modellerde, saçınızın yoğunluğu ve uzunluğu göz önünde tutuluyor. Uzun saçlar epey uğraş gerektiriyor. Saçın zorluğu ve işçiliği arttıkça, gelin adaylarının ödeyeceği tutar da yükseliyor.

Gelin topuzu, dağınık örgü, bombeli atkuyruğu, dalgalı, fönlü, salaş... Dilediğiniz saç modelini ortalama fiyatlara yaptırabileceğiniz Güzelbahçe kuaförlerinin bir kısmı, Çelebi Şehit Kemal ve Mithatpaşa caddelerinde yer alıyor. Özel tasarım modelleriyle dikkat çeken kuaför salonları, hizmetlerini Kahramandere Mahallesi’nde sunuyor. Taç, toka, boncuk, kristal, inci ve tüy gibi aksesuarlar gelin saçı fiyatlarını artırıyor.

Güzelbahçe Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Güzelbahçe gelin makyajınız için birbirinden farklı hizmetler alabileceğiniz ilçelerden biri. Gelin makyajınız için uzman makyözlerden talep ettiğiniz ekstra hizmetler, ödeyeceğiniz tutarlara yansıyor. Standart bir gelin makyajı yaptırmak istiyorsanız, cebinizden çok yüksek meblağlar çıkmıyor. Natürel makyaj stilleri, kusursuz görünümlere kıyasla daha hesaplı oluyor. Gelin makyajınızda kullanılan ürünlerin artmasına bağlı olarak ücretler de yükseliyor.

Güzelbahçe makyaj uzmanlarının bir kısmı, hizmetlerini evde ya da düğün mekanında sunabiliyor. Farklı mekanlarda hizmet verebilen makyözlerin ücretleri, ortalamanın üzerinde kalabiliyor. Gelin makyajı fiyatlarına etki eden unsurlar arasında, profesyonel makyaj sanatçısının ekibinde bulunan kişi sayısı da yer alıyor. Güzelbahçe’de gelin makyajı provası için ekstra bir ücret talep etmeyen makyözler bulunuyor.

Güzelbahçe Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Güzelbahçe gelin başınızı yaptırabileceğiniz kuaför opsiyonlarıyla ön plana çıkıyor. Kuaför salonları, gelin saçı konusunda uzman isimlerle birlikte çalışıyor. Kusursuz işler ortaya koyan uzmanlar, verdikleri tavsiyelerle gelin adaylarını aydınlatıyor. Trendler, kullanabileceğiniz aksesuarlar, yüzünüze ve gelinliğinize uygun olan saç modelleri gibi pek çok konuda uzmanların tavsiyelerini dikkate almak gerekiyor.

Güzelbahçe gelin saçı uzmanları, yaptıracağınız modelin sizi yansıtması gerektiğine inanıyor. Uzmanlar gelin saçınızı, yüz tipiniz ve gelinlik modeliniz doğrultusunda seçmenizi söylüyor. Dikdörtgen yüz şekline sahip gelin adaylarına açık saç modelleri yakışıyor. Yüzü küçük olan gelinlerde ise topuz modeller daha güzel duruyor. Gelinliğinizin yakası kapalıysa, toplu saç modellerini tercih etmeniz öneriliyor.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları